Deus Ex Mankind jagas

Alternatiivsed nimed: Deus Ex Mankind jagas

Game Deus Ex Inimkond Jagatud ülemaailmse vandenõu vahel.

Dusp Mankind Divided on 2011. aastal ilmunud Human Revolutioni järg Nüüd Eidos Montreal kirjastuse Square Enix all valmistub vabastama järjekorda, mis räägib krundi sündmustest 2 aastat pärast esimest osa. Kuigi mäng ilmub ainult 23. 08 2016, on teada, et Deus Ex Mankindi jagatud allalaadimine on saadaval platvormidele:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

Stealth shooter, kellel on juhtivast isikust tulija märk, esineb 2029. aastal Tulevik ei ole nii kaugel, kuid autorid andsid mängu maailmale tehnoloogiaid, mis ei ole inimkonnale kättesaadavad. Kuigi, arvestades, et tegemist on ilukirjandusega, saate midagi lubada.

Rööbastee ümber.

Kui te eelnevalt tellite, saate alla laadida Deus Ex Mankindi. Tuleviku ühiskonnas on teadus ja tehnoloogia jõudnud nii kaugele, et nad on õppinud inimesi muutma. Kahjustatud jäsemed või elundid asendatakse bioproteesidega ja inimesed saavad uusi võimalusi. Mõned kasutavad neid kuritegelikel eesmärkidel ja see seab ühiskonna kõigi „mehhaniseeritud” kodanike vastu.

Olukord muutub hõõguvaks, kui seda peetakse ebaõnnestunuks ja sunnitud elama isoleeritud. Nende hulgas on Adam Jensen salajane Interpoli agent. Ta on relvastatud mehaaniliste bioproteeside ja kaasaegsete relvadega. Ta on võõras tavakodanike maailmas ja iseendast. Sellepärast on oluline määratleda õige käitumismuster, et avastada vandenõu ja mõista, kellega sa usaldad.

mängijat, et arendada Aadama võimet, muutes ta salakavalaks, tugevaks ja nutikaks sõdalaseks. Relvad on kättesaadavad ka erinevatele proovidele ja seda saab üheaegselt saada läbimise käigus. Sõrmuste ajal kaotab kangelane energiat, kuid erinevalt eelmisest seeriast, kus tuli leida viis taastada, nüüd juhtub see automaatselt.

Deus Ex Mankindi arvutisse jagatud uute toodete hulgas näete titaanikaitset, mis kaitseb ajutiselt füüsilist kahju. Teine kangelane on omandanud Tesla, kasuliku relva, mis töötab nagu uimastamispüstol, kuid võimsama elektromagnetilise laenguga. See on paigaldatud harja ja vabastab 4 laengut. Nano-labade funktsionaalsus on muutunud, nad võivad töötada kauge relvana ja Aadama PEPSi küünarvarre on paigaldatud ebaseaduslik šokkpüstol.

Fraktsioonid ja tähemärgid.

On täiesti loomulik, et sellises olukorras on inimesed jagatud kahte rühma:

 • KPA õiguste koalitsioon suurendas
 • ОП 29 tegevusrühm

CPA on valitsusväline grupp, kuid omab kaalu poliitilises maailmas, kuna see moodustab olulise osa laienenud elanikkonnast. Koalitsioon asub Saksamaal ja seda juhib endine arst Talos Rucker. Hiljuti alustas organisatsioon terroriaktide süüdistamist vaatamata rahumeelsetele avaldustele.

ОП 29 ilmus erinevate riikide valitsusorganisatsioonide otsuse tõttu ja tal on täielik pädevus

Kõikides fraktsioonides saate kokku mitu märki. CPA ridades on:

 • Talos Rucker, koalitsiooni juht. Laiendatud inimeste kaitseks eelistavad vägivaldsed meetodid, kuid keegi asendab seda.
 • Victor Marchenko on kalduv radikaalsetele meetoditele.
 • Watslav Kolleri ebamõistlik suurendaja mafia Zhvali kaane all.
OP000: Kompositsioon OP 29:

 • Adam Jensen unistab peatada Illuminati maailma päästmiseks.
 • Jim Milleri harukontor.
 • Alex Vega aitab Aadamil teada saada, mis illuminaadid on.
 • Chikaini piloot Aadama rühmas.
 

Kõik parimaid mänge võrgus. Heroes Žanrid Sildid