Estsilon

Alternatiivsed nimed: Escilon

Estsilon Online - unikaalne veebipõhine mäng, mis on kättesaadav publiku kasutajatele tasuta. See on originaal MMORPG (ajalooline žanr) mäng. Projekt on kvalitatiivselt erinev praegusest võrgumänge, nagu loojad on töötanud kõrvaldada erinevad puudused. Lugupeetud mängijatele Estsilone mitte ainult meelitada huvitav legend, kuid põhijooned hämmästyttämästä ja rõõmu teile. Sattudes maailma cavemen, saad võimaluse kasvada ja liikuda uutesse maailmades, kus vastav avatud suur, atraktiivne väljavaateid. Niisiis, kuidas sa jälgida minevikust tulevikku, tunne ennast rõõmud ja keerukust elu erinevate ajastute.

Süsteemi nõuded on minimaalsed. Teie arvuti peab olema paigaldatud Windows (XP, Vista või Windows 7). Ka mängu pead helikaart, klaviatuur ja hiir. Kui internetti ühendatud, saab hakata registreerima ja mängida mängu online Estsilon.

Estsilon online registreerimine teeb sind elanik Stone Age. Ei ole vaja alla laadida klienditarkvara. Registreeri Estsilon - lihtne ja kiire protsess. Teil on vaja ainult registreerida uue iseloomu, täpsustades järgmised andmed:

1) Sa pead sisestama oma login - arvan algse nime märgi

2) Täpsustada sugu (mees või naine)

3) Kirjutage e-posti aadress - kuid ainult selle reaalne!

4) Sisestage parool - proovi tulla usaldusväärsem

5) Näidake sünnikuupäev

Pärast registreerimislehe, vasakule klõpsake Logi Estsilon online mäng muutub teile kättesaadavaks. Tõde teada ja mõista tõde helde halastamatu. See on rohkem sobib teie iseloomuga? Online mäng Estsilon aidata aru saada.

Selleks, et mõista, kuidas mängida Estsilon hakata läbima koolituskursuse tuleriidal. Edukalt see huvi, teenida punkt suurendada tulemuslikkust, pluss mõned kasulikud asjad. Kui viimistletud mehhanism mängu saab külastada kõiki saadaval kohtades. Estsilon online mäng hõlmab nii maapealne ja maa-alune kohtades.

Aerial - mandri, saare ja mere ja põhjavee - labürindis. Kõikides kohtades, kohtub erinevaid loomi, mis perioodiliselt langeb ressursse, mis tuleb valida. Kuna kõike mängu sa pead looma enda, sadestatud ressursse kasulik luua salvid, rõivaste ja relvadega. Aga lähemalt hiljem.

Niisiis, me arvasin, et kui hagi mäng. Peamine elupaik on koobas küla metslased. Siin on järgmised kohad:

- Bonfire

- Cave rideable juht

- Cave of Spirits

- Cave meistrid

- Battlefield

- Shack Antistesa

- Shopping altar

- Temple Opifeksa

- Ice Cave.

Lisaks nimetatud kohtades, teil on juurdepääs kaluriküla, kus saab osta paat ja minna quest ülesanne.

Mängimiseks Estsilon vaja valida, kuidas soovite, et näha oma iseloomu. Mängu Estsilon kohal sõdalased ja mages. Nad on iseloomustanud ja oskusi.

Peamine parameeter sõdalane - füüsis. Teil on vaja ka hoolitseda kasvatamise kohta viha ja oskusi.

Mages rõhku ratsionaalsus. Samuti tagab see, et koos kasvava võiks panna soovitud maagiline asju.

Nagu juba mainitud, loob vajalikud asjad ise. Estsilon - pidev võitlus ellujäämise eest ja muidugi sa ei ela selles maailmas koos oma paljaste kätega. Ressursid lihtsalt määrata, kuid ta on püütud midagi, toob meelde, enne kui see muutub kasulik asi. Selles online mängu ette järgmised vahendid erinevaid taimi, seened, juured, kivid, oksad, samuti need, kes välja langenud loomi. Võite kasutada neid alles pärast tuvastamist Cave vaimudest. Pärast identifitseerimist võib näiteks teha salvi (kui tead retsept), ressursside vahetada midagi vajalik või lihtsalt süüa ja parandada seda omadust.

Mäng on ka valuuta - Karbid. Aga mida saate teha raha abiga kaubandus kõik samu ressursse või mastering elukutse. Kui teile meeldib rahulik töö, saada šamaan või nõustaja. Sel juhul oma teenuseid hakatakse hästi tasustatud.

Kuid loojad on hoolitseda tulekustutussüsteem. Osaleda rühma lahingutes teiste mängijatega ja loomad, samuti lihtsalt duels. Sa teenida relvana kivid, noad, kirved, kangid, kaikad. Millises lahingus sa ei tule, on alati saab võita! Kindlasti tõuseb kuulsus ja omandada kogemusi, et vajalikud edasise jätkumise teel.

Põhimõtteliselt online mäng koosneb tehes quest ülesandeid. Kõik algab esimene quest Bonfire saadud Virtus. Järgmine töö on võtta vana mees Antistesa. Mida kauem mängid, seda rohkem külalistele. Igal tasandil nad muutuvad huvitavamaks ja vaheldusrikas.

At tasanditel mängida mängu online Estsilon saab kulgeb ühest ajastust teise. Ja igal tasandil on oma eelised ja omadused. Näiteks mages tase sõltub mana ühiku põhjendatus. Warriors 5. taseme võib põhjustada lahinguväljal õpetajad ja meistrid šokk või ettekääne. Tunnuseks Level 4 peetakse võimalust suurendada erialaseid oskusi ta. Mine läbi ja hindab kõiki nende erakordne tase, nautida atmosfääri antiikmaailmas põnev teekond läbi aegade - kõik see ja rohkem online-mäng pakub Estsilon.

Osale mängus Estsilon kõigile kättesaadav. See salapärane maailm on valmis teid! Tere tulemast põnev virtuaalsed ruumid! Las mäng on kindlasti teile palju nalja!

 

Kõik parimaid mänge võrgus. Heroes Žanrid Sildid