Jalgpalli legend

Alternatiivsed nimed: Jalgpalli legend
Korraldus on lihtne, peate kõigepealt registreerima, siis installima programmi ja alustama oma jalgpallitari loomist. Jalgpallurid saavad määrata unikaalse välimuse:

  • facial funktsioone, kuni lõpule portree sarnasus tegeliku isikuga;
  • Rest;
  • Teloslozhenie;
  • Bazovuyu vorm, kaitse ja isiklik stiil.

Looge oma jalgpalli legend, mängijad saavad treeningutele vahetult minna. Selles režiimis ei ole teisi mängijaid, ainult väravavahi, kes juhib kunstlikku luuret, muide, ainult ükskõik millises režiimis olev väravavahi robot, teised mängijad selles valdkonnas, tõelised inimesed. Koolitusrežiimil on võimalik juhtida löömisi kogu mänguvälja, dribbling, igasugused läbikäigud, erinevad feints.

reeglid mängus palju, mitte ainult mängida ja kasutada. Mängija saab luua enda oma sõprade meeskonda või ühineda olemasoleva klubiga, luua oma klubi, osaleda turniiridel või täita mängus igal päeval kuvatavaid ülesandeid. Mõlema kogunemine võimaldab meil välja arendada jalgpallurit, saada pealkirju, et suurendada oma kiirust, vastupidavust ja muid füüsilisi omadusi. Mängul on võimalus osta spordivarustuse mängija, mis mõjutab ka tema mängu kvaliteeti.

Hästi hea meeskonnamäng nõuab kõigi sportlaste kooskõlastatud tööd, nii et võite osaleda sõbralikes kohtudes, kollektiivse mängu mängides ja kohapeal iga osaleja. Mängijatel on võimalus luua mitu mängijat ja valida tegelane vahetult enne mängu algust. Samuti toetatakse mängijate vahetust ja müüki. Kõiki mänge saab salvestada ja vaadata.

 

Mängi ka