suur hüpe edasi

Alternatiivsed nimed:

Mäng Big Race: üllas kirg.

World aristokraadid oma meelelahutus ja traavivõistlused kahtlemata põhjustada nimekirja. See sport on muutunud kõige usaldusväärsem allikas põnevust igas eluvaldkonnas. Inimesed õpivad tunnused ja põlvnemine iga hobuse, ja võrreldes üritad määrata võiduvõimalused järgmisel võistlusel. – mängijad enne võistluse algust piletikassa põnevust kiirustada ennustada, hobune, mis nende arvates peaks tulema esimene.

kihlvedude ka mitte istumise ja on valmis jagama oma saladusi võimaliku võitja. Nagu iga äri, mis on seotud määra mitte ilma pettust ja pettumust. Kuid hüppeid on tõesti tähelepanuväärne, lummav ja kaunis vaade, mida saab nautida ilma soov võita. Ja kui sa tahad vaadata teisele poole võidusõidurajal, mängu Big Race kutsub teid talli väljapaistvate Racers.

 

 

alustada äri.

unistus olla osaline, mitte vaatleja lõpuks teoks, ja nüüd sa oled suur hüppeid mängida, õppida uut äri põhjalikult, igal pool.

    Grow
  • alates
  • Colt oma hobune
  • hoolitseda oma tervise ja suurendada harakteristiki
  • Naymite kogenud zhokeya
  • Prinimayte osa skachkah
  • Razezzhayte ümber svetu
  • Delayte edukas stavki

Nachnite oma karjääri ratsasport. Tee terav, kiire algus ei pea minema nii – uustulnuk saamas professionaalne hobuseomanikele. Osta ja müüa hobused, lisades, et tema stabiilne pärleid.

ületada Esimene raskus kogenematu täkk, mida me peame kasvatama medalist. On vaja korraldada parimas seisukorras saate endale lubada tagasihoidlik kapitali, et teil on samal ajal seal. Hoolitse oma tervise, regulaarne ja toitvaid eineid, käik ja koolitus. Muuda õigeaegselt ta hobusekapjadest, osta sadul ja muud laskemoona.

Rääkides võistlused, te teenida esimene pealinn. Teeni raha ja kulutada seda hoolikalt, et järk-järgult laiendada äri. Ostes uue racehorses suurendab teie võimalusi võita. Saada kasumit ja saate rassi müük. Pärast omandada hobune tagasihoidlik jõudlust, hoolitseda oma tõusu ja seejärel paljastada müügiks.

Jätka mängu mängida suur samm edasi, õppimisvõimalusi, mis ilmuvad järk-järgult. Kogenud kasvatajad kunagi osa hobustega, mis tõi märkimisväärne varandus, kuni nad saavad neid kõiki. Võta vastu oma kogemusi ja ületavad oma eliidi hobused huvides põlvede. Sugutäkud saavad mõlemalt vanemalt parima kvaliteediga ning on lisatasu.

pesitsemine parimad jooksjad on juba pikka aega tegelenud Ida ja Araabia hobused on tuntud kogu maailmas. Oleks kena, kui mõni kioskites sellistel juhtudel, et parandada vere oma lemmikloomad.

 

 

meeskonnatöö.

alustada äri, peate suur hüpe registreerimise ja hea hobune vajab suurt rattur. Vali see olla üks kandidaati Jockey Club, uurides iga oskus. Sellele järgneb koolitus juhendamisel treener, kes areneb individuaalse plaani. See võib olla vaheldumisest ujub basseinis ületamiseks kaugus vastupidavust.

Kui töö treener, džoki, hobune ja sina, kui korraldaja, tuleb kooskõlastada, et see aitab võita kõige võistlused. On aeg osaleda suur sündmus – konkurentsi ja reisida kogu iPlayer koos suured hüpped tohutu maailma, külastades sünnikodu parim Racers Araabia Ühendemiraadid –.

 

Mängi ka