LawBreakers

Alternatiivsed nimed:

Games LawBreakers on dünaamiline tukk. Enne kui mängite LawBreakersit, mis on saanud futuristlike maailmade fännidele maitsev kummitus. Teoste poolt nende meistriteoste poolt valitud teema seisneb apokalüptilise maailma tasandis, kus see on ellu jääda. Enamik hasartmänge hoolitses ettetellimise eest, see on ainult arvuti ja eesliidete puhul erinevad terminid. Kes kavatseb alla laadida LawBreakersi ja paigaldada CP-le, peaks olema enne 7. juulit aega. Kuid PS4-le eelnevalt tellitud koopiate arv on piiratud ainult 5000 koopiaga, seega on parem kiirustada.

A-de jaoks komplektide jaoks, mõlema platvormi jaoks on need samad:

  • Karikaartide komplektid, iga murdosa kohta näites
  • Destart Abaddon
  • Originaalne isiklik kasti number
  • Nickle Deadzo, eliidi kleebised LawBreakers ja isegi postkaart

Ainuke eripära on see, et arvuti valik muutub digitaalse Deluxe koodina, erinevalt PS4 väljaandest, mida levitatakse füüsiliste koopiate abil. Aga ärge kurvad, sest mäng ise on meie mängija jaoks kohandatud ja me peame lihtsalt ootama.

Esimesed, kui mängida LawBreakersis, pole tausta taustal õppimine ebajärjekindel. Sündmused toimuvad meie planeedil, kuid kauges tulevikus. Tundub, et see on edu, kuid ühel päeval läks midagi valesti (nagu alati) ja tsivilisatsioon kukkus kokku. Katastroof hävitas Kuu, mis tõi kaasa globaalseid probleeme: kliima muutus, looduslikud kataklüsmid algasid ja maismaa raskusaste radikaalselt muutunud. Kuid inimkond ei ole väljasurnud, vaid on suutnud kohaneda uute tingimustega. Vanade maailma vrakkide puhul on uus põlvkond üles kasvanud ja arenenud. Inimesed on õppinud elama ümberkujundatud keskkonnas ja isegi ehitanud ajakohastatud tsivilisatsiooni, veelgi arenenud.

.Esiteks tundus, et elu paraneb ja tasakaalu taastati. Ühiskond oli jagatud kahte rühma: maffia ja seadus. Selles vastasseisus on ehitatud iPlayer LawBreakersi maatükk. Ootate suurepäraseid lahinguid, kasutades fantastilisi relvi ja sõidukeid.

Periodiselt lisatakse uued funktsioonid, režiimid ja kaardid ning kleebised saab teha kahuritele. Näiteks Juggernaut taaskasutab kasutatud kütust kiiresti; Kui Omega on täielikult laetud, siis kannab Gunslinger suurt kahju; Wraith kannatab vähem meelega võitluses ja tõhusamalt plahvatab pomme.

 

Mängi ka