Minu haigla

Alternatiivsed nimed: Minu haigla

Game My Hospital loob arenenud kliiniku.

Medioloogiline teema virtuaalses maailmas ei ole eriti arenenud, mistõttu uuendused alati tähelepanu juhivad. Meditsiiniliste simulaatorite fännidele pakutakse lihtsat My Hospital'i sisselogimist. Võite sisestada oma nime peamise lõbusale lehele erivälja või sisestada selle Facebooki kaudu. Samuti tahame, et palun mängijatele, et toode on täielikult Russified, ja seetõttu pole probleeme arusaamisega. See on mõeldud igas vanuses ja on huvitav nii lastele kui ka nende vanematele. See on suurepärane võimalus iga pereliikme jaoks oma kliiniku välja töötada, et tulemusi perioodiliselt võrrelda.

Alustame ravimeetodeid.

mängust alates minu haiglasse ilmumisel kuvatakse esmalt lühike video. Kujutage ette, et olete üliõpilane, kes lõpetas meditsiinikõrgkooli, kuhu kõik teed on avatud. Kui jõuate koju, leiate vanaisalt paki, kus ta pani kaardi ja võtme. Diagrammil näidatud tee läbimise järel on teil suur meditsiinikeskuse hoone ja võtmeks on just see.

Dedula oma kirjas teatab, et see kliinik on teie arvates ja juhina, saate otsuseid oma korralduse kohta teha. Jah, seal on ka vanaisad! Kuna olete algaja mitte ainult meditsiinis, vaid ka juhtivatel kohtadel, on teil kena abiline. Ta viib läbi kõik organisatsiooni protsessi algstaadiumid, räägib ja näitab, kuidas struktuuriga hakati töötama.

 • Expand Structure
 • Kasutage sõpradega

Õppimisprotsess on piisavalt pikk ja kui te pole kunagi mänginud simulaatoreid enne, siis ei pääse kindlasti lõpuni, kui pole selge, mida edasi teha.

 • Avatud registri
 • Take esimene patsient
 • Jagage peamist operatsiooniruumi
 • Vaadake veel personali
 • Harvaataimede kasv
 • Leage laboratooriumiks
 • Koostage ravimid ja vitamiinid
 • Tööge inimestele õigeid inimesi
 • Kuid isegi siis, kui peamine aktiivne õppeprotsess on läbi viidud, ei kao assistent enam ja kogub tihti uut teavet, nõu või ülesannet. Teil on pidev töö, eriti alguses, kui midagi pole. Mängu Minu Haigla mängimise käigus avastad kümneid uusi haigusi ja leiate neile ravimeid. Kuid pidage meeles, et patsiendi taastamiseks vajate mitte ainult pillid, vaid ka meeldivat keskkonda. Kui patsient tunneb end mugavalt, taastumine on palju efektiivsem. Pidage meeles, proovige luua ruumis hubane õhkkond. Selleks külastage virtuaalset poodi ja valige endale sobivad dekoratsioonid.

  Mis veel meeldib, mängijad ei karda tõelisi kohutavaid haigusnimesid. Minu haiglas iPlayeris kutsuvad nad pigem naeratuse kui hirmu. Näiteks, kui patsiendil on peavalu, vajab ta holo-kliiniku arsti. Samuti on selliseid tervisehäireid nagu"libedad kopsud","jääd peamud"ja"küüslaugu tšerid". Kuid millisele arstile need saata, on vaja välja selgitada, pärast seda, kui mitu tundi huvitavat mänguprotsessi jätkub.

  Ma tahaksin veel mainida veel ühte meeldivat hetk tunnis, mängijad saadavad kinkekaarte. Kuid neid ei saa kohe avada, kuid neid kogutakse nii, et hiljem võite saada väärtuslikuma kingituse. Samuti saate uurida arstide ja patsientide isiklikke faile ja isegi näha nende mõtteid ja kommentaare, mis aitab neil mõista, mida nad vajavad.

   

  Mängi ka