Overlord Fellowship of Evil

Alternatiivsed nimed: Overlord Fellowship of Evil

Game Overlord Fellowship of Evil: paha naaseb.

20. 10 2015 jättis mängu"Overlord Fellowship of Evil"rollimängufilmide žanrisse, muutudes eelmiste osade pikenduseks. Arendaja Codemasters ütles, et selline eksperiment on mänguautomaatide tehnoloogia klassikalist päritolu.

mängijat näevad olukorda ülalt ja ei avane laiema tegevusvaldkonna ülevaatamisele. Võite paigutada ühe kampaania või koostöös nelja sõpradega ühise mööda saamiseks. Kõige populaarsemate platvormide baasil mänguasja arendamine:

 • Xbox One
 • Microsoft Windows
 • PlayStation 4

Mnogie, kes juhtis Overlord Evili sõpru, laadis alla ja proovis seda, väljendas erinevaid arvamusi ja kõik ei olnud rahul. Võttes väite tähelepanu, lubavad autorid hiljem avaldada ajakohastatud versiooni, mida korrigeeritakse valel ajal.

Teie roll on ühemõtteline tõeline kurja!

Kui teid kasutatakse rüütlite ja nende rüütlite ja nende vastaste hõõguvateks rüütlite vahel, kuid mitte nii särava, siis selle lõbu arendajad otsustasid kõike teie jaoks, jättes ainult kontrolli kurjategijate üle. Ja see ei segune, see on pilguheit aukate silmadega peenikeste gremliinide kohta. Et need iludus ja sa pead hakkama, kui laadite Overlord Fellowship of Evil.

Eelmises osas on gremliinid (nende minionid) kaotanud oma peamise Jumala peamehe ja taastumiseks pole neil oskusi. Nad on juba pikka aega kannatanud kiusamise, vaadates talupoegade õnnelikke nägusid, liblikaid niidud ja liblikate õrnalt lilli. Pikk, nagu jumalateotamine ei talu tume hinge, ja hõim gremlins läks koobasse, leidis ta iidsete ilmade raamatu, mida nimeks pimeduse nelja teenijana.

Risti deemonid on ebameeldiv töö hävitada, mille inimene on loonud, et muuta kaose maailm, soosida hirmu meeste hinge vastu. Alles pärast ettevalmistusi võite jälle proovida Tume Issanda taastamist, kuid nüüd palun teretulnud nelja koletist:

 • Vsesulikja nukromantsi kord valesti toimunud rituaalist ja see purustati tükkideks, kuid nüüd on see äri tagasi;
 • Ustrashayuschy võimas sõdalane oma aja jooksul ei suutnud rünnata kivi trollid ja suri, kuid on nüüd tagasi;
 • Zlobni kääbus tapeti Evil Brotherhoodi liikme poolt;
 • Temny-elfil löödi kääbus selle kõige tõrjumatu vaenlane.

andis igale tegelasele oma rolli PC-s Overlord Fellowship of Evil uues ajaloos. Nad ründavad esipanurka, teevad kaugust, kasutavad maagiat ja nõrgendavad vaenlasi. Et nad muutuvad tugevamaks, peame arendama oma oskusi saates lahingus, mis on piisav. Varsti on võimalik täiendada oma andeid täiendavate oskustega, et varustada erinevaid relvi ja varustust.

Võrreldes eelmise Overlordi FOE osadega, näeme erinevusi sõjalise tegevuse põhimõtetes varem rõhuasetusega massilisele zavarushkule, nüüd said kangelastel oma gremlins mignon koos isiklike kvaliteediklassidega, mida saab ka pumpada.

vasakust ja mustast huumorist, mis mängijaid nii muljet avaldasid ja relvitsati relvaga, võite külla minna, et osaleda rüüstamises, koduloomade hävitamises, kariloomade hävitamises ja inimeste vallutamises. Las keegi ja usun, et Project Overlord on natuke rusikas, õnne dünaamikas ja ta ei keeldunud.

Minimum System Requirements

 • OS: 64 bit / Windows 7 (ja üle selle)
 • Pamyat 4 Gb
 • Protsessor: Intel Core i3 seeria / AMD FX seeria (parem)
 • Video: AMD HD4850 ​​/ Nvidia GTS250 (parem)
 • Mesto kettaruum: 5 Gb
 • DirectX: 9. 0s
 

Mängi ka