Phantomers

Alternatiivsed nimed:

Game Phantomers ellu ja päästa maailma.

Novaya mitme mängijaga online-mäng Phantomers gamenet annab võimaluse sõjaväe lahingute fännidele osaleda võitluses tuttava maailma korra pääsemise vastu. Mängu lugu räägib üle kogu maailma levinud terrorirühmituste salakavalu Knose päritolu. Organisatsioonide juhid otsivad sõjaliste riigipöörete abil oma korraldust ja võtavad kogu maailmas võimu. Ühinenud Rahvaste Organisatsioon oma luurealase büroo kaudu loob eraomandis oleva sõjaväeettevõtte Phantomers, mis hõlmab vabatahtlikke ja regulaarseid vägesid üle kogu maailma. Rahvustevahelise armee eesmärk on hävitada kõik liikmed Knosisa ja nende juhid.

Igrok jõudis ÜRO egiidi all sõjaväe alla ja sai üheks ülalt alla andnud käskinud meestest, on vaja toime tulla missiooniga, et koristada piirkonnad eri riikide terroristidelt. See esimese isiku veeretaja annab lahinguväljale tõelise tunde, kus sõdurid varustatud ja varustatud uusimate tehnoloogiatega hambad, mis lendavad kuulid lähedal, kuid lähimast nurgast võib lennata võidelda vaenlase drooni või purustada lööklaine Mis suudab seinal teha auk. Erioperatsioonid viiakse läbi kogu maailmas, mängijad jõuavad džunglisse ja kõrbe, peavad nad lainema läbi metsade ja võitlema tänavatel. Asukohti ei täideta mitte ainult hästi relvastatud vaenlase võitlejad, vaid kõikjal sõdurid ootavad ohtlikke püüniseid ja oskuslikult planeeritud sabotaaži.

Poprobovat ennast hästi koolitatud professionaalse sõdurina saab, ainult siis, kui Phantomers laadida mängu kliendina, on see suurepärase kvaliteediga graafika, realistlikud tegelased, mis toimivad nagu tõelised inimesed, palju kaasaegseid relvi ja seadmete võitlejaid. Muusikaline saade ja heliefektid loovad ainulaadse atmosfääri ja illusiooni, et nad on tõelises lahinguväljas.

Obzor mängud Phantomers.

Skachat Fantomersi mäng võib olla praktiliselt igas arvutis, kuna see ei nõua kõvakettale mälu ja vaba ruumi jaoks mingeid erisüsteeminõudeid, jookseb isegi vanemate Windows XP versioonidega. Esimest korda mängides saab kasutaja tutvuda oma esimese märgiga, tema nimi on tema hüüdnimi. Nagu algaja Hüüdnimi hästi relvastatud, tal on arsenal püstol, kuulipilduja ja snaiper vintpüssi, ei kaaluta ta taktikaliseks nuga. Seejärel võitjad omandasid võitluse, avavad mängijad ja teised võitlejad:

  • Viktoriya, ta on Venemaalt noor tüdruk, tema varustuses vabatahtlikuks on kaitsev surmavarre;
  • Molot-võitleja Ameerika Ühendriikidest, selle kasutamise eelistamiseks puutetundlik kasutamine;
  • Voron, Alžeeriast pärit palgasõdurid, andis ta välja õnnetu jama;
  • Chernaya kass, esialgne Indoneesiast pärit eritagent, turvavööriistad;
  • Bishop, Hollandi eurooplased, NATO professionaalne sõdur, kasutab meisterlikult granaadiheitjat.

Phantomersi mäng, mille kohtlemine ei erine nii asukohast kui ka sõduritest, kõik kuus neist - see iseenesest võitlus võimaldab meil arendada isiklikke omadusi, et võita selles režiimis, mida soovite teatud arv vaenlasi saata. Team Deathmatch võimaldab teil võidelda teiste mängijatega, kes on monitori ees istunud. Üks lahingugrupi kahjustamine, mängijad võitlevad üksteisega, ühe rühma eesmärk kahjustada vaenlase positsiooni ja teine ​​kaitsta oma baasi. Ülejäänud režiimid toetavad ka mängijate vastasmõju, kus on ellujäänud võitnud meeskond.

 

Mängi ka