PlayerUnknown lahinguväli

Alternatiivsed nimed:

Game PlayerUnknown's Battlegrounds lahinguväljal.

Mängu mängija PlayUnknown lahinguväljad ületasid märtsis 2017 kõik müügidokumendid. Juba kolm kuud ostis see 7 miljonit inimest, tuues ettevõtte kasumit. See kõik algas siis, kui ta töötas erinevates projektides teistes ettevõtetes. Tema mängu on see mitme mängijaga tšarter, realistlik ellujäämismehhanism, kus kõik võitlevad kõigi olemasolevate vahenditega.

Play mäng PlayUnknown's Battlegrounds saab samaaegselt tuhandeid mängijaid, kes osalevad ühe või meeskonna režiimis. Osalejatel pole midagi, mis aitaksid missiooni täita, kuid kõik need asjad peavad olema saarel ja neid tuleks leida ainult.

Tield on lihtne, kuid ülesande täitmine pole nii lihtne, sest võitjaks võib saada ainult üks meeskonnamängul olev toitja või grupp. Sa pead leidma esmaabikomplektid, relvad, lihtsalt asjad, mis võivad olla kasulikud. Neid jahivad kõik mängijad ja tasub leida peidupaik, nagu tõeline lahing algab, voolab tapamajja.

Kuid see ei tohiks hirmutada neid, kes soovivad alla laadida PlayerUnknown lahinguvälja. Vastupidi, igaüks saab näidata, mida nad suudavad pideva konflikti tingimustes. Siin on kõik oluline, võime maskida kohapeal ja võimet muuta dislokatsiooni ja nägemist. Kuid masinat saab kinnitada paljudele kasulikest asjadest super-sihtidest ja laiendatud kauplustest tulekustutussüsteemini. Püstoli arsenali valik on ligikaudu järgmine:

Nõu, välja arvatud tulejõu jaoks, on külma relva, ja kui see pole käes, siis isegi pott ja pokker teevad.

    Samuti pakutakse kaitsevahendeid erineva tugevusega kiivreid ja vestiga.

  • Pistols
  • Automats
  • Signals
  • Artiklid
  • Textiles
  • Crabs
  • Pulemets
Saadaval on ka muud riided, nii et saate maitsta kaunistusi.

Programmi PlayerUnknown lahinguväljade jätkamine on aeg tutvuda sõiduki valikuga. Terav omakorda suudavad nad liikuda vee all üle ja samuti üllatada. Teie ülesandeks on jääda valgele tsoonile, kõrvaldades selle vastu konkurendid. Valge sinise territooriumi ümber. See on võõrandumise tsoon, kus osaleja selle aja jooksul korrapäraselt saab kahju, mis stimuleerib tegevust. Sõida piirkonna ümber, kui soovite, aga jääge ellu.

 

Mängi ka