Total Domination

Alternatiivsed nimed: Total Domination

Kõik see reaalajas ja suhtlemise kaudu teiste mängijatega. Mäng Kokku Domination erineb meeldejääv graafika, kvaliteetse hääl tegutsedes ja lai võimalused suhtlemiseks mängijate vahel.

System requirements

System nõuded kõigile meelepärane: selleks, et proovida kätt post-apokalüptiline lahingud siis on vaja ainult arvuti ja internet. Kokku Domination laadimine ei tööta, kuid see ei ole vajalik. Mäng on brauseri tasuta - ei mingeid tüütu alla laadida ja paigaldada.

Registration on game

In mängu Kokku Domination registreerimine ei võta üle viie minuti. Valdkonnad, mis peavad olema täidetud Mängu loomisel arvesse:

 • Nickname (kirillitsa ja ladina on lubatud).
 • E-posti aadress.
 • Password.
 • The parool uuesti.
 • Consent saada posti (soovi korral).

Also saate luua mäng kontole kontole Mail. ru, Vkontakte, Odnoklassniki või Facebook.

Beginning on game

It kõik algab koolitus. Töötajatega on tervitatud üldine, karastatud lahinguid. Paljutõotav sind mees, see raske sellist sõdur annab välja esimesi ülesandeid, mida saab õppetunni kasutamise nupud, kaardid ja erinevate menüüde mängu. Laenud on saadud maks elanikkonnast sektoris. Üha rohkem inimesi - rohkem raha.

 • Crystals - võib saada taseme tõstmine ja ülesannete täitmiseks. See on universaalne vahend, mis kõik teised on omandanud.

 

Technologies

Tehnoloogia puu lubab mängijal aare teadmiste ja vedu võimalus. Iga uus tehnoloogia on avanud on uurinud kõiki eelmised filiaali kohta. Mõned neist ei saa uurida ilma hoone teatud hooneid. Ja seega palju hooneid sektoris ei ole võimalik ehitada kuni teatud tehnoloogiate uuritud.

Building

In mäng on palju erinevaid hooneid, millest igaüks täidab oma rolli. Kokku on 5 tüüpi rajatisi, samuti võimalus laiendada sektori ja teenuseid kasutada mustale turule. Saadaval hoone kategooriad:

 • Resource - kõik ehitised hankimine uraani, titaanist või krediiti.
 • Command - koordineerimiskeskuste mitmesuguseid.
 • Military - alused ja tehased tootmise sõjavarustust.
 • Protective - kaitserajatistele, nagu seinad, väravad, tornid ja relvi.
 • Decorative - täiendav kasulik teenetemärgid sektoris. Näiteks robot remondimees.

Troops

The mängija on saadaval 4 tüüpi väed, millest igaüks pakub valikut väga palju ühikuid:

 • Infantry.
 • Armored sõidukeid.
 • Artillery.
 • Aviation.

Process on game

Total Domination Internetis võimaldab teil arendada oma sektoris, tõmmates nad ressursse, ehitistel ja õppimise tehnoloogiat. Edukas levitamine olemasolevate jõududega võimaldab neil laiendada oma vara ja tugevdada armee. Maailmakaardil, lisaks oma valdkonna, on valdkondi teiste mängijatega, samuti tasuta kohad, mida saab rüüstatud või kaitstud rüüstamine. Mängus Kokku Domination kohtades - kindel allikas täiendavaid kogemusi ja isegi sõjalised üksused. Uurida ja rünnata täiendada oma ressursse. Sisenemine klanni, saad lisaboonust. Lõpuks on olemas palju võimalusi ühe inimese, et hoida oma positsiooni lahinguväljal?

How võita ilma Donat?

The mäng annab võimaluse saada täiendavat virtuaalne"kuklid"päris raha. Mõned mängijad on üsna rahul selle võimaluse, kuid teised kategooriliselt keelduda investeerida midagi mängus maailma. Kas ma võita ilma Donat? Jah. Total Domination strateegia on vabalt mängida. Mitte ainult mängida, vaid ka võita. Et seda teha, teil on vaja kannatlikkust ja teadmisi kõiki funktsioone mäng, majanduse ja strateegia sõda. Kuid peamine relv pihus on diplomaatia. Suhtlemine teiste mängijatega, otsida sõpru ja liitlasi, liituda klanni ja ei annetajate saab võita sind.

The mängu Kokku Domination muljet oma post-apokalüptiline kaaskond ja ulatust. See strateegia annab ulatuslikud võimalused suhtlemiseks mängijate vahel: sa pead leidma liitlasi kaitsta oma sektori vaenlasi rünnata sektorites rivaalid, kaubandus naabritega. Kokku Domination mängida soovitatakse fännid MMO mängud.

 

Mängi ka