Ülestõusnud 3

Alternatiivsed nimed: Ülestõusnud 3

Sellised projektid ei saa jääda märkamata. Ründajad ja lihtsalt uudishimulik häkkerid üritavad kaotavad vähemalt mõned nüansid. Ülestõusnud 3 - mäng, mis kunagi üksi mängude maailmas üks minut. On loogiline, et pärast mängijatele õppinud projekti alguses käivitatud rünnak ettevõtte servereid Pirahna Bytes. Teine katse välja selgitada, vähemalt natuke huvitav info oli ebaõnnestunud. Pärast lekke arendajad ei olnud muud valikut kui isiklikult öelda, millist projekti nad süüa ja mida uuendusi mängijatele peaks saama valmis.

Ametlikus pressiteates mäng Risen 3 tk loojad projekti öeldi, et pärast töö lõpetamist ja ametlik etappide katsetamine, mängijad saavad tegeleda maailma käsitöö. Kõik tegevused, mis gamer on oma ainulaadne mõju, nii et sa pead mängima väga tähelepanelikult ja pinevalt. Aastal loodud virtuaalne maailm, mängija on saadaval teadusuuringute peaaegu iga tolli. See oleks suur projekt lõpule kõik reeglid rollimänge.

Official Projekti väljund on planeeritud august 2014, nii et fännid žanr on aega valmistuda. Arendamiseks play oskused võivad isegi proovida läbida eelmise kahe osa - et teil on midagi meeles pidada neid. See treening aitab tulevikus nii kiiresti kui võimalik alla laadida tõusnud 3, et näidata oma parimad küljed.

Valmistada olema põhirõhk mängu juhitakse hoopis uurimisala. Kui te arvate, et arendajad, ülestõusnud 3 saab mängida kõiki omanikke personaalarvutid ja Xbox ja PlayStation. Tõenäoline pääseda mäng on jaotustest tuntud portaal failide allalaadimise - Steam.

Arendamise ülestõusnud 3 videos on parim graafika mootorit. Nii kindel, siis vaata seda. Vaatamata sellele, et aeg-ajalt on mängijatel veel tegelema laadimise ekraanid, nende välimus mängu ajal miinimumini. Kõik suured sündmused mäng toimub Euroopas keskajal korda kaubaautod. Sõidu ajal on teil ka külastada Vahemere ja troopikas. Üks ei saa aidata, et jätkata meie läbivaatamine Risen 3 meeldetuletus, et kõik peamised kohad käsitsi, nii et nad näevad välja nagu loomulikult on just fine! Arendajad väidavad, et projekt viiakse ellu suurimaid maailmas, et stuudio on kunagi pidanud tegelema.

Kuna peategelane täidab uhiuus - mängijatele harjumatu tähemärki. Loos mängu alguses lord varjude neelab hing kangelane. Põhiülesanne mängija kasutades relvi Risen 3 väga erinevaid tüüpe, et aidata peategelane leida ise - liituda tume või hele pool. Teie teekond on täis riske ja salapära, ja tee kohtub palju õudne olendid ja tuttavaid nägusid!

 

Mängi ka