Shards Dreams

Alternatiivsed nimed: Shards Dreams

Shards Dreams Online - on tasuta veebipõhine rollimäng, mis on valmistatud kasutades flash. Mäng ei nõua alla laadida klient, vaid anda ja parandada mängud värvikalt kaunistatud töötati klient programm, mis soovi korral on võimalik alla laadida.

In shards Dreams online mäng sa sukelduda tume ja hirmutav virtuaalne maailm, mis moodustati pärast laastavat universaalne katastroof, kus vastasseis kahe poole vahel, mis on edaspidi Empire ja Heath, mille vahel igavest viha ja vaen.

Selleks, et siseneda sellesse maailma, pead olema registreeritud esialgu mängu Killud unistused. Peate sisestama oma e-posti aadress ja parool aktsepteerima tingimused.

Pärast registreerimist shards Dreams, kui satuvad mäng kus sa julgustatakse läbivad esimese sõidu tööd, mis tutvustab teile põhitõdesid mängu ja kasutajaliides. See töö annab mitte ainult praktilisi oskusi, vaid ka piisavalt kogemust.

Shards Dreams online mäng pakub sulle valida iseloomu klassi svogo. Neid selles mängus ainult neli iga sõdivad pooled (4 klassid Empire ja 4. klassi Wasteland): Warrior, Thief, Priest ja Mage.

Play Game shards Dreams online, saate tasuta kuni kümme taset, et muuta oma klassi Akadeemias (Village of Mist). Pärast kümnendat tasandil, klassi muutusega, pead maksma teatud summa.

Niisiis, kui sa oled juba tuttav shards Dreams online ja jõudnud teise taseme, saad külas Mist, kus see on juba valmis teile palju töökohti. Siin saab pakkuda oma teenuseid seikleja Hunter, sepp, varjuline tähemärki, kalurid, innkeepers ja minister Dorion. Lisaks sa kohtub Sage ukoma, vana kaevur ja vana Caspar, kes elab äärelinnas. Edukad nende ülesannete täitmiseks annab teile võimaluse saada lähedal üleminek järgmisele tasandile!

Viiendal tasemel, siis saada oma esimese punkti, mis on võimalik jagada erinevate parameetrite vahel. Muutes need seaded, siis mõjutavad iseloomu järgmised omadused:

Võimsus - see power-lööb Nujakka ja koguvõimsus iseloomu

Agility - võimalus ja Dodge võimalus läbida mängija kriitiline streigi

Ehitada - mõju üldist tervist ja vastupidavust

Tulemus - võimalus lüüa Nujakka (kõikidele osalejatele) ja jäid (jaoks vibud ja mõned loitsud)

Õnn - see on kriitiline streigi võimalus ja suurendab võimalust saada tootmise koletised / kummutid

Intelligentsus - kogusumma mana iseloomu.

Kõik kavandatud shards Dreams online mäng külalistele teile mitte ainult tahke kogemused ja raha, vaid ka erinevaid asju, mis veelgi lihtsustavad kordusvalimine.

Shards Dreams mängus on väga huvitav, sest hetkel ette nelikümmend iseloomu tasandil.

Mängi mängu online shards Dreams, siis on vaja minna vangikongi - need on kohad, kus on väga raske koletisi, võideti, et saate hüvitist kujul rikas kaevandus ja auhinnad tööd.

In shards Dreams mängima pakutakse mitmes versioonis Dungeons

Dungeons ühe pass - on mõeldud ühe mängija, kuid tuleb märkida, et võitleb raskem lahingud pinnal. Siin Monsters tugevam, nad on sageli unikaalseid võimeid ja rünnak rühmades.

Group Dungeons (ei ole mõeldud teekonda üksi) - pead kokku grupp mängijaid soovitud tasemel, varuma erinevaid Potions ja toit, ja siis saab seigelda.

Play shards Dreams, iseloomu, kes on teatud rubiinid, võib luua klanni, kuid see võib olla ainult need, kes kuuluvad ühte külge (Empire või Wasteland). Pidage meeles, et suguvõsa võtta mängija Teisalt on võimatu, samuti selle suunda muuta, samas suguvõsa. Seda saab teha ainult pärast vabanemist klanni.

Lõppedes läbi, ma ütlen seda: mäng on väärt tähelepanu ja shards Dreams registreerimine võimaldab teil sukelduda fantaasiamaailma!

 

Kõik parimaid mänge võrgus. Heroes Žanrid Sildid