Alternatiivsed nimed: lahti harutama

päris hämmastav mäng lahti.

ei ole palju mänguasju, mis on populaarsed publiku erinevaid vanusegruppe, kuid kuna mängu lahti harutada ootab ainulaadne.

Coldwood Interactive stuudio direktor Martin –   Sahlin, kui puhanud oma perega linnast välja, ja läheme ebatavaline doll, mähis lõnga juhe mudel. Nii sündis peategelane mängus, mis rändavad läbi värviline maailm.

Lahti harutama saad laadida peale selle ametlikku vabastamist 9. 02. 2016 See on väga kiiresti. See on reforminguseadme / puzzle mäng, kus ühe kasutaja režiimis kolm platvormid:

  • Microsoft Windows
  • One Xbox
  • PlayStation 4

 

 

Pryg - galopp, ma ei ole sokk!

Peategelane - kassipoeg Jarni, kuid see ei ole lihtne kass ja kootud, ja ta on rahutu ja uudishimulik, nagu tavalised lemmikloomad. Ta tuli korvist välja näputöö kena vanaproua, mis olid pallid kirjud lõnga, valides endale punane - armastuse sümbol headust.

lugu pani filosoofilises mõttes. Eakas naine elas pikka elu oma kaotusi. Jarni peab läbima järgmise ja tagasi kaotatud pere mälestused, neid ühendav punane niit. On teekonda anda vähemalt tokk, ja veeta see peaks olema ratsionaalne. Kui see lõpeb enne, oleks võimatu edasi minna.

– Niit on jätkuks kassipoeg, ja ta kasutab seda liigutada uutesse ja suhelda objekte ja esemeid, mis on leitud viis mitmekesisuses.

iseloomu ise ei ütle ühtegi sõna, ainult liigub ja otsivad lahendusi, kuidas takistusi ületada. Tema peamine näitaja – haru lõnga ja ainult oma abi on lahendada mõistatusi. Ta on liiga noor, et lihtsalt hüpata väike paus, kuid kuna see on vajalik, et välja selgitada, kuidas ühendada kaks panka. Ta leidis jõe, tõrked, lumega kaetud aladel. Kui on puid, see seondub neist niit ja lendab ruumi.

mõju keskkonnale, võime kasutada oma otstarbeks - peamine ülesanne Jarni. Jõgi on alati täis kalu ja karpkala sobib kanda kassipoeg, saada paberile asemel paadid. Et laskuda koobas, pöördub ta lõnga sisse köied, aga kui liiga palju, et ületada vahemaa, saad alati ehitada lohe, mis saagi tuul, mis liigub läbi õhu. Selle asemel, et madu - suur vares, ja kui ta otsustab minna öösel siduda niidid lõnga taskulamp tee valgustamiseks.

Jarni jätkas liikumist ja loogika ütleb talle, kuidas paremini kasutada keskkonda. Muidugi, kui oht on ka ründama kassipoeg – suured autod, sood, jää koopad, röövloomades, aga kui sa arvad olukord saad sa ise abi. Ta pöördub palke saani ja puude oksad teda teenida ragulka. Nii et see säästab lõnga, mis on järk-järgult tõmmatud. Korjake Niit pärast kohaldades neid lahendada järgmise puzzle, et neid päästa.

Mäng pakub uimastamist realistlik maastike ja varsti on võimalik alla laadida lahti harutada, et nautida vaateid, mis on inspireeritud arendajad. Lahti harutama arvutis hetkel ei ole ette nähtud esinemine vene keele, vaid sellepärast, et lugu on selge ilma sõnadeta, see ei ole oluline.

 

Nõuded süsteemile.

  • OS: 64 bit / Windows 8. 1/10
  • Mälu: 4 GB RAM
  • Videokaart koos DX11 riistvara või komponentide kogum DX11
  • Protsessor: Intel Core 2 Duo protsessor 2, 4 GHz või AMD Athlon Phenom X2 2,8 GGts
  • Noutbuk (PC): GeForce GTX 745m, AMD Radeon HD 8650G, Intel 4400
  • Statsionarny arvuti: Radeon HD 5750 või GeForce 450GT ja 512 Mb
 

Mängi ka