Alternatiivsed nimed: Warship Battle: 2. maailmasõda

Game Sea Battle: Maailmasõda ainult laevad lähevad lahingusse! Sellisel juhul algavad ostud 1 USD, jõudes maksimaalselt 100 USD-ni. Teie Android peaks olema versioon 2. Kui eelistate oma silmadele rohkem ruumi, võite oma arvutisse alla laadida Sea Battle: World War.

Mis pole siiani sihitud sihilik, vaid ainult Teise maailmasõja teema. Hirmu on, et autorid kasutasid oma projekti loomiseks viimase maailmasõja tõelisi sündmusi. Siin on tõelised eri riikide laevad, mille hulgas on Ameerika Ühendriikide armee lahingulaev"Arizona", tema kuningliku Suurbritannia laevastiku hävitaja"Bulldog"ja teised.

Mängu omadused:

  • Kvaliteetne 3D graafika
  • Töötab iPadis ja iPod touchis, iPhone'is, iOS-is versiooniga 6 või uuemas versioonis. Koostage oma laevastik sõjalaevu, tugevdage oma relvi ja mootoreid, paigaldage võimsad relvad ja täpne radar ning ärge unustage töötada välja strateegia. Järgmise missiooni läbiviimiseks paigaldage iga laeva juhatusse kavandatud vaenlasele vastavad relvad. Kui tegemist on allveelaevade või muude laevadega, sobivamad torpeedod.

    nagu mis tahes muu žanri mänguasja, Sea Battle: Teise maailmasõja mäng nõuab, et peate oma relva alati hoolitsema. Igal komponendil on suur roll, seega otsige võimalusi raha teenimiseks ja ärge unustage, et mitte ainult laeva, vaid ka selle kaptenit tuleb pumpada. Kergem on võita, hoolitseda piisava hulga torpeedod pardal, usaldusväärne side lennukompanii ja usaldusväärsed liitlased. Ärge unustage, et võites praeguses lahingus saate kasulikke boonuseid, mis aitavad parandada staatust, saada juurdepääsu uutele esemetele ja muudele kasulikele asjadele. Sellel on suur arsenali valik ja aktiivsete lahingute puhul on see üsna lihtne ja intuitiivne juhtimine. Pane tähele ka kvaliteetset heli, näidates, mis ekraanil toimub, realistlik.

 

Mängi ka