Järjehoidjad

Barbarid

Alternatiivsed nimed: Barbarid

Strategiad - üks kõige armastatumaid žanre. Võimalus rakendada projekti enda ideid väikese virtuaalse maailma arendamiseks ahvatleb paljusid. Barbarid on mäng, mis on täis seiklust. Helge ja dünaamiline, lihtsalt ei saa jätta teid ükskõikseks. Need maad on juba ammu vaja liidrit ja lõpuks olete silmapiiril!

Kus algab teie tuttav mäng?

See on suurepärane brauseriprojekt, et alustada uurimist, millega sa ei pea multigigabaidi kliendiprogramme alla laadima ja installima. Ainus tingimus, mida peate täitma enne Barbara registreerimist. Vene kasutajatele kohandatud liides lihtsustab konto loomise protsessi miinimumini. Õigus põhilehele - registreerimisvorm.

 1. Sisestage esimeses reas kehtiv e-kiri.
 2. Teises vabas valdkonnas salvestage oma isiklikule kontole juurdepääsuks unikaalne parool.
 3. Viimane rida on sisselogimiseks.

Kui te ei soovi kõiki ülaltoodud asju teha, saate lihtsalt oma mängule oma Facebooki konto andmetega sisse logida. Ja need, kes on kunagi pidanud portaaliga Plinga tegelema. com, ja saate isegi mängu sisestada varem registreeritud andmetega.

Mängu protsessi algus

Kuigi barbarite mäng on üsna lihtne ja arusaadav, algab see arusaadava ja põhjaliku õppeprotsessiga. Niisiis, sa oled üllas barbar, suur sõdalane, kes peab arendama oma maad, kaitsma neid ja võitlema kogu piirkonna kurjuse vastu. Te peate seda kõike suure vastutusega tegema, sest väikese küla elanike heaolu sõltub nüüd sinust. Mõned maad on juba olemas. Küla südames on lossi, nii et kohelda seda eriliselt. Ärge unustage regulaarselt parandada kõiki oma hooneid. Seega muutuvad nad tõhusamaks ja saavad palju rohkem kasu ja kasumit.

.Ja ei usu, et saate mängida Barbarid ilma armee. Koguge vägevaid sõdalasi ja treenige neid regulaarselt. Mida rohkem hakkate oma armeega toime tulema, seda tugevam ja konkurentsivõimelisem see on, ja mida halvem te vaatate vaenlase silmis ja mida rohkem sa suudad võita. Teine oluline ülesanne on maa hooldamine ja arendamine. Vabas piirkonnas ilmuvad regulaarselt rändrahnud ja umbrohud. Eemaldage need, saades selle eest boonuseid. Ja laiendage oma mõjupiirkonda, uurige uusi maid ja kasutage neid võimaluse korral.

Kui ei õnnestu varvara mängida, annab süsteem teile alati ülesandeid. Neid saab tutvuda vasakul asuval paneelil. Iga missiooni läbimiseks on võimalik saada materiaalset kasu ja väärtuslikke kogemusi edasiseks arenguks. Kõik, mida vajate arendamiseks, mida saab poest osta. Tooted on jagatud mitmesse kategooriasse:

 • ressurssi,
 • kaitse,
 • rünnak,
 • decor;
 • shield;
 • aare

Mainifunktsioonid ja ressursid Varvara mängus

Mida kauem sa mängid, seda rohkem saad arengus saavutada. Peamised mängunäitajad, mis iseloomustavad mängijat, on järgmised:

 1. Kristall - valuuta, mille eest saate osta paremaid mänguobjekte.
 2. Töötajad on suured abilised. Nad on hästi kursis erinevate tehnoloogiliste protsessidega.
 3. Puit on ehituseks vajalik ressurss.
 4. Mündid - peamine mängu valuuta.
Proovige barbarid online teenida nii palju kogemusi kui võimalik. See aitab uuendada tasemeid ja avada uusi tooteid ja objekte.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more