Järjehoidjad

Must Corsair

Alternatiivsed nimed: Must Corsair

Game Black Corsair mere seiklusteks

Täna virtuaalne maailm ja püüab seejärel saata mängijaid tulevikku hämmastavate tehnoloogiate või fantaasiariigi jaoks, et tulla toime imete ja maagiaga; jääda inimkonnale apokalüpsis ja paljastada see koletiste rünnakule. Kui soovid talumatult midagi romantilisemat, seikluse maitset ja ohtu, on Black Corsairi mäng kõige sobivam.

.See brauseripõhine strateegia viib teid 16. sajandisse, kui inimesed meresid, avastasid uusi kontinente ja sidusid kaubandussuhteid, võitlesid laevadel ja kohtusid piraatidega. Nüüd tundub see ajaloos nii kaugel ja atraktiivsena. Kui te kahetsete, et sa ei olnud sel ajal sündinud, saate mängida Black Corsairit, parandades saatuse valearvestusi.

Esimesed sammud mängu ruumis

Esimene punkt, mida iga uus kapten peab tegema, on Black Corsairi registreerimine. Pärast seda on võimalik valida:

 • Trading Expert
 • Rikas pärija
 • Eesti Duke
 • tütar
 • Portugal rikutud aristokraat
 • Placial seafarer

Tagasi iga märgi elu, kui see oli krakitud, viis vale tee ja asendas vagunite. Teisisõnu, igaühel on oma põhjused koreasiriks.

Olles määratlenud oma rolli, alustate teed merelaevade madalaimatest etappidest kuni merede tõelise äikesetormini Kus uus saatus sind juhib ja milliseid üllatusi see ette valmistab?

Kuna ükski kapten ei kontrolli laeva ise, peate saama meeskonna. Minge menüüse ja lugege enne nende rentimist meremeeste omadusi. Siis algab kõige põnevam osa.

Kõigepealt on teil üks laev, siis kaks, kolm ja järk-järgult muutub kogu flottill. Iga laeva jaoks on vaja usaldusväärset meeskonda, kuid laevade ja meeskonna pumbaid tuleb pidevalt pumbata, et tulemuslikkust parandada.

Me vahetame sõdu teiste missioonidega

Poskolku palju teha mõned võitlused, on vaja varustada laevastiku tapmise kahurite, kiire purjed ja avar hoiab. Pärast lahingut võtke vaenlase poolt ära langenud kaup. Te saate seda müüa või hoida.

Töötada välja ülesanded, mis aitavad teil eri kontinentide esindajaid:

 • Catch või tarnida cargo
 • Feltige laeva
 • Võtke see pardal
 • Kaitse küla rünnakust
 • Monster

Iga nõuetekohaselt täidetud tellimuse eest tasutakse teile raha, kogemusi, boonuseid või kaupu. Kõik on mugav, kui mitte hetkel, siis hiljem kindlasti.

Õpi laevaehitus, põhitõed ja reeglid, võimalused ja taktika: kaitse, rünnak, suurtükivägi. Kõik hetked on olulised: nii meeskonna koolitamine kui ka laevade seadistamine. On parem panna mõned laevad pea peale, välja arvatud teised, varjates neid otsestest tabamustest. Kuid need keerulised õppetunnid algavad hiljem ja esimene järkjärguline õppimine lihtsate külalistega, millele järgneb suuremeelne kingitus ja preemiad, et toetada teid ja innustada uusi saavutusi.

On väga oluline ühendada mängijad ühiste lahingutega. Liitlased alati abistavad, toovad esile mitmed toetavad laevad või ühinevad suure lahinguga. Teised võivad kuulutada sõda ja näha, kes lõpuks tugevam on.

ja lõpuks mõned meeldivad sõnad iPlayer Black Corsairi kohta. Muidugi on strateegia mäng väärt. See on korrastatud ajastu vaimus, varustatud kasulike kaartidega ja muusika vastab viibimiskohale - idamaised motiivid, marssirütmid, oluliste stseenide intensiivne muusikaline saatel, sadamate heliefektid.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more