Järjehoidjad

Ever Merge

Alternatiivsed nimed:

EverMerge on mobiilseadmetele mõeldud mäng objektide liitmise kohta. Mängu graafika näeb välja uskumatult värvikas, kõik mängumaailma elemendid on joonistatud väga detailselt. Muusika on lõbus ja tegelased on realistlikult häälestatud.

Läbi lühike õpetus ja alusta mängimist. Teie ülesandeks on esemeid erilisel viisil kombineerida, et saada kõik ülesannete täitmiseks vajalik.

Hajuta maagiline udu ja ärata EverMerge'i maagiline maailm uuesti ellu.

Selle jaoks:

  • Avastage mängude universumi avarust
  • Koguge kokku kõik vajalikud ressursid
  • Ehitage losse, talusid ja muud
  • Lumatud muinasjututegelased
  • Kaunistage taasloodud fantaasiamaailm oma maitse järgi

Need on mõned ülesanded, mida selles mängus täidate.

Piiranguid pole, kombineerige sadu erinevat tüüpi esemeid, et saada täpselt see, mida vajate. Ainult sina otsustad, milline on sinu maailm. Looge oma kujundus mängimise ajal valitsevast kaosest. Koguge kokku kogu kõige veidramatest olenditest ja muinasjututegelastest. Uute piirkondade uurimisele juurdepääsu saamiseks võite vajada spetsiaalseid tööriistu. Kõik, mida vajate nende valmistamiseks, leiate territooriumilt, mis on teile juba saadaval, kuigi mõnikord on see väga keeruline.

Mängus on sadu erinevaid ülesandeid ja iga uue ülesande täitmine on veidi keerulisem kui eelmine. Arendajad on seda teadlikult teinud, et mängu vastu pidevalt huvi säilitada. Lõppude lõpuks, kui mäng on väga lihtne, tüütab see teid kiiresti.

Selleks, et mängida oleks veelgi huvitavam ja te ei unustaks mängu iga päev vaadata, on arendajad välja pakkunud ülesandeid, mida uuendatakse iga päev. Täitke need kõik ja hankige selle eest väärtuslikke kingitusi. Kui sa ei jäta ühtegi päeva vahele, ootab sind nädala lõpus meeldiv üllatus veelgi heldemate kingituste näol, milleks võivad olla mängus ehted, mündid või maiuspalad lemmikloomadele.

Saate esemeid sulatada niipea, kui teil on neid piisavalt, või oodata, kuni koopiaid koguneb, et saada väärtuslikke boonuseid ja lisakogemust liitmisel.

Mängu ajal ei saa te alati seda, mida ootate. Mõnikord võib tulemus teid üllatada. Katsetage julgemalt ja kindlasti saavutate mängus edu.

Osalege hooajaliste pühade ajal teemaüritustel ja võidage eriauhindu.

Külastage aeg-ajalt mängusisest poodi. Sealset valikut uuendatakse iga päev. Mängusisese valuuta või raha eest saate sealt osta kasulikke esemeid ja kaunistusi.

Mängumaailm laieneb pidevalt, sellesse ilmub uusi objekte ja elanikke. Kõik see juhtub tänu regulaarsetele mänguvärskendustele. Seetõttu saate EverMerge'i mängida nii kaua kui soovite ja midagi uut ootab teid alati.

Saate rakenduse

EverMerge Android jaoks tasuta alla laadida siit, klõpsates sellel saidil oleval lingil.

Installige mäng kohe ja saate võimaluse külastada muinasjutumaailma koos rõõmsate elanikega, mille loote mängu ajal ise!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more