Järjehoidjad

Sõja kindralid

Alternatiivsed nimed: Sõja kindralid

Üldine sõda - esimene maailmasõda peetakse üheks kahekümnendal sajandil toimunud suurimaks sündmuseks. Kindlasti vähemalt üks kord oma elus oli teil soov teada saada, mis toimub lahinguväljade avatud ruumides. Võib-olla oli teil isegi mõningaid ideid, mis võiksid sõja tulemust muuta. Projekti Generals of War online abil saate esimese maailmasõja ajal proovida ennast üldjuhataja kingades. Sul on vabadus teha seda, mida sa tahad. Kas sa saad kuulsaks komandöriks või kaduda kusagil ajaloo lehekülgedel - see sõltub sinust!

Registreerimine mängus

GOW on brauseriprojekt, seega ei pea te täiendavate failide allalaadimise ja paigaldamisega segadust tegema. Ainus asi, mida peate mängima Generals of Wari registreerimisel. Projekti puhul lihtsustatakse seda maksimaalselt - registreerimisvorm on põhilehel ja see tõlgitakse täielikult vene keelde.

 1. Esimesel real määrake sisselogimine.
 2. Järgmine rida täidab teie e-posti aadressi.
 3. Kui olete valmis, mõtle paroolile.

Games Generals of War võimaldab teil veelgi lihtsustada registreerimist ja siseneda projekti, kasutades sotsiaalseid võrgustikke:

 • Vkontakte;
 • Facebook,
 • Google +.

A neile, kellel on juba looki konto. ru muretsema ja ei pea olema võimeline sisse logima Warals of War võrgus, kasutades lihtsalt varem registreeritud andmeid.

mängufunktsiooni

Feeling arvailus, mida sa ei pea - mäng kohtub teid sõbraliku koolituskursusega. Nagu enamikus selle žanri projektides, peate muidugi territooriumi uurima, arendama ja võitlema.

Game War Wars valmistas sulle palju huvitavaid ülesandeid, nii et te ei tüdinud. Missioonid valitakse nii, et gameplay edeneb tasakaalustatult. Uute ülesannete saate uurida ekraani paremal küljel asuval spetsiaalsel paneelil. Kõigepealt peate vähe varustama oma sõjaväebaasi. Tulevikus palgate te palgata sõjaväelasi ning siin toimub haridus ja koolitus. Mängija hindamine toimub peamiste parameetrite alusel. Niisiis, on vaja mängida mängu Generals of War, tähelepanelikult jälgides selliseid sissetulekuid ja jäätmeid:

 • army;
 • hoonet;
 • spionaažiüksust,
 • rafineerimistehast,
 • töötajat; 10000 sõjaväetehast.

Selleks, et teie armee saaks piisavalt võidelda, peate seda piisavalt hästi pakkuma. Teie palatid ei pea mitte ainult olema söödud ja riietatud, vaid peate varustama üksused parimate relvade ja kogu vajaliku laskemoonaga. Olukorra kontrollimiseks tarnega jälgige peamisi mänguressursse:

 • tk
 • bensiini;
 • kütust;
 • laskemoona.

Ärge unustage, et vajaduse korral saate oma naabritega mängukaardil koostööd teha. Aeg-ajalt peavad nad nendega võitlema - see kõik sõltub teie läbirääkimisvõimest.

Gaming valuuta

V sõdurit saab mängida ilma investeeringuteta, kuid ilma virtuaalse valuutata on seda üsna raske teha. Põhilised rahaühikud on järgmised:

 1. Tavalisi raha saab teenida tehaste, tehaste ja majade abil.
 2. Kullaks, minu.
 3. Kallid teemandid ostetakse kaupmehelt.

Enamikku ressursse saab teenida ülesannete täitmisega. Kuid pidage meeles, et loovutamise katkestamine ei saa täielikku tasu. Lisaks boonustele saate auhindu ja hindepunkte - kõike, mida vajate suureks ülemaks.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more