Järjehoidjad

Jumalad ja au

Alternatiivsed nimed: Jumalad ja au

Jumalad ja hiilgus - strateegia jumalate ja maagia maailmas

jumalate ja hiilguse mäng arvutil viib teid ruumis ja ajas maailma, kus saate ellu jääda vaid võitlusega. Võtke kogu loss üle ja tehke sellest tugevuse ja jõu linnus. Wargamingi mängustuudio reaalajas strateegia koos taktika ja majanduse elementidega. Võitle oma sõpradega Sky Citadeli eest ja näidake kõigile, kes on kõigi siinsete maade tõeline keiser.

Mängumäng ja üldised näpunäited

jumalat ja au mängid sa mänedžeri, üld- ja teadlasena. See tähendab, et peate arendama oma linna, võitlema vägedega ja õppima uusi tehnoloogiaid. Teie käsutuses on ka kindralid, teisisõnu kangelased teie armee eesotsas. Oskuslik juhtimine ja eelseisvate sammude kavandamine võimaldab teil oma konkurente üle lüüa, kuna olete ühes maailmakaardi kuningriikides. Teie loss on teistest mängijatest ja nende lossidest väike tilk ookeanis, nii et tehke kindlasti sõpru ja liitlasi. Kõige parem on seda teha alliansi osana, saades koos sellega uusi ja uusi mängijaid, arenedes edasi lahinguteks. Lõppude lõpuks on juba ammu teada, et üks põllul pole sõdalane.

Ehitus lossis - funktsionaalsus on juurutatud, nagu ka paljudes teistes sarnase žanri mängudes. Teil on väike territoorium, kuhu ehitate ressursi-, sõjaväe-, teadushooneid. Näiteks:

  • kasarmut - 2 tükki on võimalik ehitada võimaldab värvata vägesid;
  • Sõjaväe peakorter - suurendab kangelase ja kindralite armee läbilaskevõimet; Ülikool - uuritakse linna ja lahingutegevuse parendusi;
  • sepikoda - siin saate luua, täiustada, lummata, sünteesida kangelase ja kindralite varustust;
  • töökoda - võimaldab teil luua seina jaoks püüniseid ja kindlustusi; Kõrts - saate palgata kindralid - oma armee võimsad juhid;
  • saeveski, kortermaja, talu, tähtveski, karjäär - ressursihooned, tegelevad pidevalt ressursside tootmisega, taseme tõstmine suurendab tootmist.

Mängus on ainult neli tüüpi ressursse - puit, kuld, kivi ja stardust. Igal neist on erinev eesmärk ja seda kasutatakse erinevates valdkondades. Samuti on olemas viies tüüp - teemant. Saad ülesandeid täita, turniiridel auhindu saada või päris raha eest osta. See võimaldab teil kiirendada ehitust, rentimist ja uurimistööd, selle jaoks saate osta nii ainulaadseid kindraale kui ka nende jaoks haruldasi seadmeid.

lahingumehaanika

võitlus toimub automaatrežiimis, saate valida ainult need väeosad, kes ja kuidas võitlevad. Kokku astub lahingusse kuni viis erinevat üksust, millest üks on kangelane või kindral. Nende vägede koguarv, kes suudavad võidelda, sõltub teie kindrali armee võimekusest. Jumalas ja hiilguses ei kohta te miljoneid vägesid, näiteks sõjaväe peakorteri seitsmendal tasandil saate lahingusse viia ainult 48 sõdurit, see tähendab, et need on 12 sõdurit ühes salgas. Ka vägede palkamine toimub üsna kiiresti, kuna sel juhul ei kaota te ühes lahingus rohkem kui 48 sõdurit.

sõjaväelast asub kahel real: 10 0003

  • front - lähisõdurite jaoks on nad kaitseliin, neil on kõrge elunäitaja;
  • tagasi - varjatud sõdurite, mustkunstnike, ravitsejate jaoks on nad vaenlase peamised kahjud, neil on madal kaitse ja eluiga, kuid suur kahju.

Kui teie kangelane või kindral on nõid, siis on ta vastavalt tagaliinil, kuid kui sõdalane on ees.

Võite jumalad ja hiilguse arvutisse alla laadida, kasutades selleks Android-emulaatorit Bluestacks. Kuna mäng loodi mobiilseadmetele, laadige selle jaoks arvutisse käivitamiseks alla ja installige emulaator ning alles seejärel installige mäng selle sisse ja nautige mängu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more