Järjehoidjad

Pokkeri kuberner 2

Alternatiivsed nimed:

Governor Of Poker 2 on kaardimäng, mida saab mängida võrguühenduseta, mis pole tänapäeval enam levinud. Mängust leiate metsiku lääne stiilis kujundatud värvilist multifilmigraafikat. Helikujundus on ka peal, vastab atmosfäärile, mängijate hea häälega koopiad. Vastased lauas on väga naljakad. Ülevalt lauda vaadates on näha vaid kohalviibijate mütsid, sest tegevus toimub Texases, kus isegi hobused kannavad mütse. Need mütsid on kohati üsna koomilise välimusega.

Enne Governor Of Poker 2 mängimist märkige oma vanus ja leidke peategelase nimi.

Mängu ajaks pead olema karismaatiline kauboi hiiglaslikus mütsis, mille alt paistavad välja soliidsed vuntsid. Tema unistus on saada pokkerikuningaks kogu Texases. See ei saa olema lihtne. Osariigis ringi reisides peate alistama 80 pokkerieksperti 27 salongis. Igal salongil on oma unikaalne disain, mis on valmistatud tolle aja vaimus.

Mängus oled

Mängige pokkerit erinevate vastastega

Hoonete ja tehaste ostmine

Reisige mööda metsiku lääne linnu, külastades neis asuvaid salonge

Vältige karistust šerifi poolt, kes vihkab kõike hasartmänge

Nüüd kõigest natuke lähemalt.

Mängul on lugu, mida kaardimängudes sageli ei kohta.

Olles õppinud pokkeri põhitõdesid, peate hoolitsema maine omandamise eest. Võitke kõiki mängijaid, keda igas linnas kohtate, mõned neist osutuvad kõvadeks pähkliteks. Investeerige sel viisil teenitud raha linnakinnisvara ostmiseks. Kõik hooned, mille te oma valdusse võtate, toovad väikest kasumit. Aidake peategelasel kõike osta, et saada Texase peamiseks liikumapanevaks tegijaks.

Uude linna kolimise tingimus on kohalike mängijate võitmine ja kõigi piirkonna majade ostmine. Kui tingimused ei ole täidetud, keeldub juht oma kohustusi täitmast ega vii sind kuhugi.

Olge ettevaatlik, et mitte sattuda reeturlikule šerifile. Ta kiusab taga ja karistab karmilt kõiki mängureid talle usaldatud territooriumil.

Vaatamata naljakale graafikale võtsid arendajad mänguprotsessi tõsiselt. Pokkeri reegleid austatakse ja kasutatud terminid on õiged.

Rivaalid ei ole elutud nukud ja neil pole emotsioone. Kriitilistel hetkedel võivad nad tugevalt higistada või muul viisil erutust näidata. Proovige sellist käitumist märgata, see aitab võita. Vastased ei erine ainult välimuse poolest, igaühel neist on oma mängustiil, mis teeb võistluse huvitavamaks.

Mäng ei ole täis realismi, võite pärast tagasivõitmist kergesti kaotada ja nii rohkem kui üks kord. See on nagu tõeline pokkerimäng.

Governor Of Poker 2 tasuta allalaadimine Android-le saate otse siit, klõpsates lingil.

Kui tahad mõnusalt aega veeta ja pokkeri põhitõdesid õppida, on see mäng just see, mida vajad! Mängige kõikjal, sest selleks pole Internetti vaja. Ärge raisake aega, alustage mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more