Järjehoidjad

3. pokkeri kuberner

Alternatiivsed nimed: 3. pokkeri kuberner

Texas Hold'em

järeltulija 3 pokkeri kuberneri mäng

U pokkerikaardimäng, pikk ja põnev lugu. Kuid nüüd on meie tähelepanu liikunud teatud tüüpi sellele, mida alguses nimetati lihtsalt Hold'emiks. Kui 1967. aastal tulid mitmed mängijad Las Vegasesse ja tõid sel ajal endaga täiesti uue kaardimängu, meeldis neile tavaline kasiino kiiresti. Mitu aastat oli Golden Nugget Casino ainus, mis kutsus külastajaid üles liituma Texas Hold'emi müsteeriumiga. Selle nime sai ta seetõttu, et mängijad, kes teda Vegasele tutvustasid, tulid USA-st Texase osariigist. Ja pool sajandit hiljem ilmus mäng Governor Of Poker 3.

täiustatud tehnoloogia võimaldab teil anda pikaajalistele hobidele läike, lahjendades ranged ja tõsised reeglid seikluse pisikesega. Kui enne käisid paljud kasiinos osa meelelahutusest, siis täna saab seda teha kodust lahkumata. 3 Governor Of Poker 3-s saavad kõik mängida, isegi lapsed, lihtsatest reeglitest kiiresti aru saades.

Reeglid reaalne ja virtuaalne

Mis puudutab mängu, siis järgib see samu seadusi nagu elus. Samal ajal on see maitsestatud lisavõimalustega "ruffles", kuid sellest hiljem. Vaatame nüüd, mida Texas Hold'em endast kujutab.

Neid on kolme tüüpi: mittepiiravad, poolpiiravad ja piiravad. Laua taga osalejad ootavad kaardimüüjat, kuid praegu hoiustavad nad raha panka. See, kes kaarte jagab, annab välja kaks suletud kaarti ja ootab, et tehing vahel mängijate vahel lõppeks. Järgmisena laual asetsevad kolm avatud ja jälle läbirääkimist ning seejärel veel kaks ringi ühel avatud kaardil koos pausiga pakkumise tegemiseks. Mängurid, kellel on kaks kaarti ülespoole ja 5 kaarti avatud, peavad tegema võidukombinatsiooni. Lisaks sellele, kui hakkate mängima mängu Governor Of Poker 3, leiate palju põnevamaid sündmusi.

Mida virtuaalne maailm meile ette valmistab

Kui toimus Governor of Poker 3 registreerimine, siis teate oma nime, parooli, postiaadressi ... , võite hakata territooriume arendama.

MiniClip, ettevõte on teile loonud Texase küla San Saba. Pärast selle kohtumist kohtute teiste mängijatega, kellele meeldib siin veeta. Nendega saate istuda baaris, jalutada ümbruses, lahendada lihtsaid mõistatusi või osta paar eset, mis on kasulikud edasiseks läbimiseks. Kaardil liikudes täitke ülesanded praegusel tasemel. See sarnaneb mängu täringutega, mis veeretatakse, et astuda vajalik arv samme.

Kuna siia tulevad mängijad kogu maailmast, on siinne ettevõte alati rahvusvaheline, ehkki venekeelset haldust ei pakuta. Kuid see ei mängi rolli, sest vestluses saate suhelda oma tavalises keeles ja menüüd on lihtne harjuda. IPlayer Governor of Poker 3 omadused:

    Mänguasi on saadaval mitte ainult arvutis, vaid ka tahvelarvutis ja mobiiltelefonis;
  • Esitatud 6 pokkeritüüpi;
  • Võite sisse logida Facebooki ja muude sotsiaalsete võrgustike kaudu;
  • Valige mängu jaoks oma vastased;
  • võidetud trofeed;
  • Suhtle teiste mängijatega.

Lõbu eesmärk on teenida palju raha kaardilaua taga ja teha oma kallimale pakkumine. Samuti peate uurima tohutut territooriumi ja võitlema Texase kuberneriga. Põhiliseks süžeeks jääb pokker ise, kuid peale selle on veel midagi teha. Te ei pea praktiliselt midagi täiendavalt konfigureerima, peate lihtsalt sisse logima, looma tähemärgi ja mängima. See on saadaval tasuta ja see on veel üks märkimisväärne pluss muudele eelistele.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more