Järjehoidjad

Juuni teekond: peidetud objektid

Alternatiivsed nimed:

Juuni teekond: peidetud objektid Peidetud objektide puslemäng ja palju muud. Traditsiooniliselt on sellise meelelahutuse jaoks suurepärane graafika. Muusika on hästi valitud ja tabab suurepäraselt toimuva atmosfääri.

Kõik toimingud mängus toimuvad eelmise sajandi kahekümnendatel. Need on ajad, mil ilmuvad glamuur ja tõeliselt šikid asjad.

Mängul on huvitav süžee, see ei seisne ainult esemete leidmises. Tegelikult saab sinust kaunite illustratsioonide ja ootamatute avastustega detektiiviloo tegelane.

  • Sisustage oma häärber
  • Kuritegude uurimine
  • Uurige kuriteopaikadelt vihjeid

Need on asjad, mida peate tegema, kui otsustate seda mängu mängida.

Võib tunduda, et mäng on äärmiselt lihtne, kuid see pole nii. Peate olema väga tähelepanelik inimene, et avastada peidetud vihjeid, tänu millele saate lahti harutada ka kõige keerulisemad kuriteod. Mõne mõistatuse lahendamine võtab kaua aega.

Et teil igav ei hakkaks, seadke oma luksuslik kodu korda. Täitke see tolle aja luksuslike ja glamuursete asjadega. Valige mööbli ja interjööri stiil.

Kui olete majapidamistöödest väsinud, saate lülituda aiale ja saidil sisekujundusele. Muutke see koht veelgi uhkemaks.

Juuni teekond: peidetud objektide mängimiseks ei hakka teil kunagi igav, nagu hästi kirjutatud detektiivilugudes. Tundub, nagu siseneksite ühe sellise raamatu lehekülgedele.

Siin ootavad teid palju lugusid, et saate osaliseks võluva June Parkeri kehas.

Kõik kohad, mida külastad, on väga ilusad, mängus valitseb igavene suvi. Ka kõige süngemal päeval pärast mängu külastamist on hea tuju garanteeritud.

Erinevalt paljudest mängudest ei raiska selles oma aega, nagu võib tunduda. Treenige oma visuaalset mälu ja keskendumisvõimet selle imelise maailma regulaarsete külastuste kaudu.

Mängus on koht romantikal, jälgi, kuidas tegelaste suhted arenevad, nagu vaataksid huvitavat sarja. Iga kord oodake uut episoodi, et teada saada, kuhu lugu peategelase ja teised loos osalejad viib.

Vestlege teiste mängijatega üle maailma ja looge oma detektiiviklubi, kus saate oma sõpradega vestelda.

Mängu värskendatakse sageli. Arendajad lisavad pidevalt uusi hooaegu veelgi keerukamate mõistatuste ja süžee keerdkäikudega.

Saate iga päev ja iganädalasi preemiaid, kui mäletate mängu külastamist.

Mängusiseses poes on teil võimalus osta raha eest täiendavat sisu, kaunistusi ja boonuseid, mis muudavad tasemete läbimise lihtsamaks. Lisaks saate oste tehes avaldada tänu avaldada arendajatele nende aja eest.

Juuni teekond: peidetud objektid Androidi jaoks tasuta allalaadimine saate võimaluse klõpsates lehel oleval lingil.

Installige mäng kohe! Sajad mõistatused ja mõistatused ootavad teid, et neid lahendada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more