Järjehoidjad

Jungle Wars

Alternatiivsed nimed: Jungle Wars

Jungle Wars - enamasti mänguarendajad eelistavad mängijatele üle kanda tulevikku või vastupidi - mineviku sõdadele. Ja kõik unustavad, kui raske on džunglis elavate inimeste elu. Ka siin toimub pidev võitlus territooriumi ja uute kasulike ressursside hoiustamise eest. Jungle Wars 2014 projekt viib teid üheks iidse suguharu esindajateks ja te saate kogeda kõiki selle elu raskusi tsivilisatsioonist kaugel.

Registreerimine projektis

See on suurepärane kaasaegne online-projekt. Mängu testimiseks ei ole vaja programme installida. Jungle Wars'i registreerimise ainus tingimus on kohe pärast seda mängu alustamine. Inglise keele kasutajaliides ei tohiks segadusse ajada, kui te kõik mõistate intuitiivselt.

 1. Registreerimisvormi esimeses reas (mis muide asub otse avalehel) sisestage oma sisselogimine.
 2. Teine rida on reserveeritud paroolile.
 3. Registreerimise lõpetamisel määrake oma e-posti aadressi aadress.

Kui soovite registreeruda Jungle Wars võrgus, saate seda lihtsamalt lihtsustada, kui logite projekti Facebooki konto andmetega sisse.

Baseerimismoodul

Pikka aega arvan, ja sa ei pea imestama. Mäng kohtub teile arusaadava koolituskursusega. Suurtest emakeestest saad teada, et tema maad ründasid hiljuti hiiglaslikud ämblikud. Monsters hävitavad küla täielikult ja teie, loomulikult, saab ainsaks, kes suudab koletisi vastu pidada.

Jungle Wars mäng võimaldab teil ehitada teile erinevaid hooneid, mis aitavad kaitsta ja arendada:

 1. Totem on struktuur, mis peaks saama teie küla südames. See hoone avab palju võimalusi ja võimaldab ehitada palju kasulikke hooneid.
 2. Mana saab kulutada targalt, vajate spetsiaalset mana-ladustamist.
 3. Ärge unustage talusid. Mängu mängimine Jungle Wars ilma talumajapidamisteta on raske - siin on toit, mis on vajalik armee säilitamiseks. Lisaks saab tooteid vahetada erinevate kasulike asjade vastu.
 4. Küla altar ei ole üleliigne. Siin on mana. Selle abil saab tavalist mänguobjekti oluliselt parandada.
 5. Ja muidugi ärge unustage kaitsekonstruktsioone: vaatetornid, lõksud, tornid.

Kui viimane on ehitatud, algab mäng sinu jaoks.

V Jungle Wars on suhteliselt lihtne mängida. Teil on kolm peamist ülesannet:

 1. Ehitada linn ja arendada olemasolevaid ehitisi.
 2. Võitle naabrite hõimudega ja kaitske oma maad.
 3. Koguge põhiressursid.

Mainimängude ressursid

Kõigi tähemärkide hindamine määratakse vastavalt järgmistele tunnustele:

 • auhinda,
 • hoonet;
 • münti,
 • ;
 • man;
 • aja kiirendus.

Kõik need Jungle Wars'i võrgus olevad ressursid saab teenida ilma tegelikke raha investeerimata. Midagi, mida saate ülesannete täitmiseks (uued tegelikud külastused ilmuvad pidevalt, saate neid uurida vasakul paneelil). Mõned ressursid saab taastada. Enamik teist saab ise kokku panna ja toota.

The mäng on ka võime jagada kasulikke ressursse sõprade vahel. Näiteks mida rohkem mängu sõpru teil on, seda kiiremini saad ühe päeva jooksul. Ja uute registreeritud sõprade puhul saate tagasihoidliku rahalise tasu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more