Järjehoidjad

Magic World 2

Alternatiivsed nimed: Magic World 2

Ja gras Magic World 2 - põnev multiplayer mäng firmalt Shanda Mängud. Mängijad oodata ohtlik ja põnev maailm lahingud, kus igaüks saab ennast väljendada parim käsi ja näitab oma väärt lahingus.

Enne mängu, veenduge, et arvuti seaded ja süsteemi nõuetele mängu. MW2 online mäng mis on vähemalt järgmised nõuded süsteemile:

- Operatsioonisüsteem: Win Dows XP/Vista/7

- Protsessor: Intel Core 2 Duo

- 1 GB RAM

- Video: Nvidia GeForce 7600 128 MB

- 5 GB vaba kõvakettaruumi;

- Internetti ühendamine.

Järgmine kord on vaja MW2 online registreerimine . See menetlus toimub otse kohapeal mängu ja võtab ainult paar minutit. Valides vaadake MW2 , sisestage järgmine:

- E-post

- Salasõna

- Nagu ka vajadust lugenud ja nõustun käesoleva lepingu tingimustest.

Järgmine, peate alla laadima mäng klient. Seda võib leida otse kohapeal, ja valides "Download", et alustada allalaadimist. Kui fail on alla laaditud, käivitage rakendus ja järgige viipasid. Praegusel registreerimise mängus MW2 otsas ja oled valmis mängima.

In MW2 mängida On võimalik, et järgmised klassid: Warrior, Druid Mage Archer ja Fighter . Iga klass on oma eelised ja puudused võrreldes teiste, nii mängida MW2 vajalik märk, mis kõige paremini sobib isiklik taktika sõda mängija.

Warrior - tegelane, kes on hea nii rünnak ja kaitse. Tänu sellele on võimalik kasutada igasuguste lahingud. Võimsate armor ja kiiver, ta on väga hästi kaitstud, ning vaenlased ei ole lihtne võita teda. Warrior relvad on mõõk ja sõjanui, ning tema oskused võitluskunstide ja võimet valitsema relvi teha talle hirmuäratav vastane.

Archer - on rass päkapikud on uskumatu pikaealisuse ja agility. Tänu sellele nad omavad oskusi, mis ei ole tavalised inimesed. Peamine relv on vibu nool, mille ta saab lüüa vaenlase kauguselt. See predlezhit nooled enamik raamatuid mandri ajaloos, kui nad on head minstrels.

Mage - on märk, mis summutavad elemendid ja mõtetes muid sümboleid. Tema vaimne areng peab olema peal võimalik, et lahing, ta on uskumatult tugev. Relvana maag kasutab magic stick ja maagia sfääri. Ainsaks puuduseks on mustkunstnik Nujakka, kui see on madalam teistesse klassidesse.

Druid - esindaja iidne rass, mis on pikka aega elanud metsas, ja elas seal seni, kui see ei häirinud deemonid. Ja grata online mäng MW2 jaoks druids - see tähendab olla eestkoste loodusjõud, mis aitab druids hävitada oma vaenlased ja kaitsta nende vastu. Nende relvade lahingus - see lahing ketas ja piits.

Unit - eriklassi mängu ära, mis on lähivõitlus, kus ta ei ole võrdne kogu maailmas. See oli üks rahulik rass, kes ei olnud huvitatud sõda, kuid ohtlik maailm sundis neid õppima võitluskunste. Pärast aastatepikkust koolitust nad on jõudnud haripunkti tipptasemel Nujakka ja nüüd kõik, kes on neile lähedal kaugus meeldiv piisa. Lahingus, nad kasutavad nüri ja Handguards.

Ja gras MW2 on suurepärane esindaja multiplayer mäng, graafika tase, mis on kõige kõrgemal tasemel. Mugav ja lihtne mäng on ka liides. Seega mängida võrgus MW2 ei ole mitte ainult huvitav, vaid ka mugav.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more