Järjehoidjad

Moonstars

Alternatiivsed nimed: Aviori taevas

talumängu mängus õnnestus kohe üle maailma mängijatele tähelepanu pöörata. Interaktiivne, dünaamiline ja põnev, nad viivitavad tõsiselt ja pikka aega. MoonStarsi mäng ei ole päris normaalne ja meelitab seetõttu tähelepanu. See on tehtud "talu" žanris, kuid erineb traditsioonilistest projektidest. Fakt on see, et mängus pead suhtlema kõige tõelisemate välismaalastega!

Registreerimisprotsess projektis

Kõik boonusesse ilmuvad kõik teie kuu seiklused. Seega ei ole vaja täiendavaid kliendiprogramme otsida, alla laadida ja paigaldada. Projekt paneb teie ees ainult ühe eelduse, ilma milleta te ei saa MoonStarsi registreerimist alustada. Vene liides muudab registreerimisprotsessi täiesti lihtsaks ja arusaadavaks. Sinu ülesanne on täita registreerimisvorm, mis asub otse avalehel.

 • Esimesel real peate kirjutama oma praeguse postkasti aadressi.
 • Teine väli on unikaalne ja turvaline parool.
 • Registreerimise edukaks lõpetamiseks kirjutage viimase tühja reale oma mängu sisselogimine.

Kui kõik ülaltoodud võimalused ei sobi sulle, siis võite võtta vähem vastupanu ja lihtsalt logida mängu oma Facebooki kontoga. Ja kui enne seda pidi tegelema vähemalt ühe projektiga Plinga Play portaalist, siis saab varem registreeritud andmeid kasutada MoonStarsi isiklikule kontole (Avori taevas) sisenemiseks.

Game

põhitõed

Project kohtub teid heatahtliku ja väga ligipääsetava koolituskursusega. Armas välismaalased toovad teid kursis, õppige, kuidas kõiki põhikontrolle õigesti kasutada. Sa õpid oma uutelt sõpradelt, et olete selle tundmatu planeedi pärast hävinud ja kuna laev oli halvasti kahjustatud, siis te ei saa peagi koju tagasi pöörduda. Ei ole midagi teha - sa pead looma endale ajutise laagri.

MoonStarsi mängimine on väga raske, seega peate alustama assistentide meeskonna värbamisega. Uued robotid tehase tehastest assistentidena sobivad ideaalselt hästi. Koos oma värbajate meeskonnaga peate territooriumi veidi tühjendama, olemasolevad hooned korrastama, ehitama uusi.

Kui sul ei igavlita, annab mäng teile regulaarselt uusi huvitavaid ülesandeid. Kõik missioonid valitakse nii, et teie arendamine MoonStarsis on tasakaalus ja planeeritud. Iga ausalt täidetud missiooni eest saadakse teile tasu. Ja kõik, mida vajate missioonide lõpuleviimiseks, saab osta poest. Kõik tooted on jagatud mitmesse kategooriasse:

 • uus (siin on kõik uued elemendid - tootevalikut uuendatakse regulaarselt);
 • hoonet;
 • tootmine;
 • decor;
 • ressurssi,
 • oluline.

Mainifunktsioonid ja ressursid

Game Heaven Avior on täiesti tasuta. Kuigi virtuaalse valuuta ja teatud ressursside kasutamine on üsna raske. Peamised ressursid, omadused ja rahalised üksused, mille tasemest kaugemale jäävad, on sellised:

 1. Peamised valuuta on kuldmündid. Nende jaoks on võimalik osta enamik kaupu kauplusest.
 2. Kristallid on väärtuslikum vääring. Need on vajalikud ehitusprotsessi kiirendamiseks ja ainulaadsete objektide ostmiseks.
 3. MoonStars iPlayerit on võimatu mängida ilma nutikate tehno robotideta.
 4. Kogemustest sõltub teie arengu kiirus.
 5. Eeter - elutähtis energia. Ilma selleta ei saa mäng toimida.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more