Järjehoidjad

Minu haigla

Alternatiivsed nimed: Minu haigla

Game My Hospital loob arenenud kliiniku.

Meditsiiniline teema virtuaalses maailmas ei ole eriti arenenud, kuid kuna uued objektid meelitavad alati tähelepanu. Hiljuti ilmus Android minu jaoks minu haigla mäng, kuid miljonid mängijad on juba suutnud seda teada saada. Kui aga soovid oma arvuti suurel ekraanil lõbutseda, on see saadaval ka. Meditsiiniliste simulaatorite armastajatele pakutakse lihtsat Minu haigla registreerimist. Saate oma nime sisestada spetsiaalsesse väljale mängu põhilehel või sisestada selle kaudu Facebooki kaudu. Samuti soovime soovida mängijatele, et toode on täielikult rusifitseerunud ja seetõttu ei ole mõistmisega probleeme. See on mõeldud igas vanuses ja on huvitav nii lastele kui ka nende vanematele. See on suurepärane põhjus, miks iga pereliige arendada oma kliinikut, et perioodiliselt võrrelda tulemusi.

Täpne arstile.

Algus, et hakkan mängima Minu haiglas, näidatakse esmalt lühikest videot. Kujutage ette, et olete üliõpilane, kes on lõpetanud meditsiiniülikooli, enne kui kõik teed on avatud. Saabudes koju, avastate vanaisalt paketi, milles ta pani kaardi ja võti. Olles läbinud joonisel näidatud tee, leiate end meditsiinikeskuse tohutu hoone ees ja võti on just sellest.

Dedulya oma kirjas teatab, et see kliinik on nüüd sinu ja juhina saate otsuseid selle korralduse kohta. Jah, seal on vanaisad! Kuna te olete algaja, mitte ainult meditsiinis, vaid ka juhtival ametikohal, on teile määratud kena assistent. Ta viib läbi kõik organisatsiooni protsessi algusetapid, rääkides ja näidates, mida tuleb teha, et struktuur saaks alustada tööd.

  • Ava register
  • Võta esimene patsient
  • Palun esitage peamine olemasolev kabinet
  • Kas rohkem töötajaid
  • Kasvata ravimtaimi
  • Käivitage laboratooriumi töö
  • Looge oma joogid ja vitamiinid
  • Külasta inimesi õigetele inimestele
  • Expand struktuur
  • Kliendi sõbrad

Õppeprotsess on piisavalt pikk ja kui sa pole kunagi varem sarnaseid simulaatoreid mänginud, siis kindlasti ei jõua ummikusse, kui pole selge, mida edasi teha. Kuid isegi kui aktiivse õppimise peamine protsess on lõpule viidud, ei kaota assistent ja see loob sageli uue teabe, nõu või ülesande. Sa pead töötama pidevalt, eriti alguses, kui pole veel midagi. Minu haigla mängu mängides avastate kümneid uusi haigusi ja leidke neile ravimeid. Kuid pidage meeles, et patsiendi taastamiseks ei ole vaja mitte ainult tablette, vaid ka meeldivat õhkkonda. Kui patsient tunneb end mugavalt, on tema paranemine palju tõhusam. Meenutades seda, proovige tubades mugavust luua. Selleks külastage virtuaalset kauplust ja valige saadaval olevad esemed.

Mis veel meeldib, mängijad ei karda neid hirmutavaid haiguste nimesid. Minu haigla iPlayeris põhjustavad nad pigem naeratust kui hirmu. Näiteks kui patsiendil on peavalu, vajab ta krae arsti. Sellised puudused nagu "libedad kopsud", "jääpalmid" ja "tšilli tšillis" on samuti täidetud. Aga millisele arstile neid saata, tuleb teada, sest seal on palju tunde põnev gameplay.

. Lõpetuseks tahaksin veel tund aega mainida, mängijad saadavad kinkekarbid. Aga te ei saa neid kohe avada, vaid koguda neid, et saada hiljem väärtuslikum kingitus. Samuti saate uurida arstide ja patsientide isiklikke faile ning näha isegi nende mõtteid ja kommentaare, mis aitavad teil mõista, mida nad vajavad.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more