Järjehoidjad

Pokkerimaailm

Alternatiivsed nimed:

Poker World on pokkerile pühendatud mäng, kuna seda on nime järgi lihtne mõista. Mängul on värvikas graafika, mängulaud näeb üsna koomiksilik välja, kuid vastaste avatarid on joonistatud üsna realistlikult. Nad hoolitsesid ka helikujunduse eest, see pole pealetükkiv, rivaalid on hästi häälestatud. Mängu saab mängida kõikjal, kuna see ei vaja Interneti-ühendust.

Traditsiooniliselt hasartmängude puhul määrake enne Poker Worldis mängimist oma vanus, seejärel sisestage oma nimi ja võite hakata mängima. Hakkate pokkerimaailma vallutama Ameerika Ühendriikidest

Mängu ajal on teil

  • Meistrivõistlustel osalemine enam kui 60 linnas üle maailma, igal kontinendil.
  • Üle 30 tunni mänguaega kõigi vastaste alistamiseks.
  • Teksas Holdemis maailma esikümne mängija alistamine.

Nagu ülaltoodud lühikesest loendist näete, on teha päris palju. Ülesanne ei seisne ainult kõigi rivaalide võitmises. Sul on vaja soetada luksusautosid, kinnisvara, kalleid kellasid, ehteid, disainerriideid, jahte ja muid luksusesemeid, et saavutada kinnistel turniiridel osalemiseks vajalik maine ja piisavalt auväärne välja näha. Loomulikult on kõige selle ostmiseks vaja raha võita. Kõik kõlab lihtsalt, kuid tegelikult saab kaotuse korral mängu ajal rahast lahku minna. Kuid te ei peaks selle pärast muretsema, teil lastakse tagasi saada.

Sponsorite enda vastu huvi tekitamiseks on vaja ka võita, kuna turniiridel osalemise osavõtutasud on kallid, siis ei saa neid üksi hakkama.

Mängu vastased võivad olla väga erineva taseme ja mängustiiliga, neil on ka erinev, nagu päris inimestel. Lõppkokkuvõttes peate võitlema tugevaimate mängijatega kogu maailmast.

Tuleb hoolikalt jälgida vastaste emotsioone erinevates olukordades, see aitab kindlaks teha, millal vastased on närvilised, ja ütleb teile, millised kaardid neil hetkel on.

Täiesti täpselt järginud kõiki pokkeri tingimusi ja reegleid. Mäng sobib suurepäraselt selle üle maailma populaarse hobiga tutvumiseks. Sinu vastased on AI, sa ei riski kaotamise korral päris raha kaotada.

Arendajad hoolitsesid ja varustasid teid stardikapitaliga, et teil oleks millest alustada. 20 000 žetoonid aitavad teil saada tõsiseks mängijaks juba esimeses mängus, kuid proovige mitte hajutada oma žetoone oma panuste peale. Kui sul ei lähe väga hästi, saad igapäevase boonusena rohkem žetoone. Samuti võite teenida preemiaid reklaamvideote vaatamise eest.

Pärast lehel oleval lingil klõpsamist saate

Poker Worldi Androidis tasuta alla laadida siit.

Kui unistasite pokkerimaailmaga tutvumisest, on see mäng parim võimalus seda teha ja mitte õppimise ajal raha kaotada! Saate mängida kõikjal, isegi ilma Internetita! Ärge oodake, sukelduge Texas Hold'emi maailma kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more