Järjehoidjad

Taastunud võrgus

Alternatiivsed nimed: Reborn Online

Game Reborn - uus fantaasia Asgard

maailmast

Mida mitmekesisem mänguväljak on, seda kiiremini see tähelepanu ja rohkem viivitusi. Kliendimäng Reborn avab Asgardi maailma kõigi imetegude ja iludustega. Sa külastad paljusid lahinguid ja täidavad vähem ülesandeid, õpivad, kuidas kontrollida maagiat, võidelda vasaraga ja tulistada vibu. Fancy loomad ja päkapikud kaasavad teid, tugevdades korduvalt oma oskusi ja suunates liikumisi.

Te võite lõpetada mänguasja otsimise, mis vastab kogenud mängija rangetele kriteeriumidele, alates Reborn'i mängimise alustamisest, te ei taha jätta oma värvikaid laiusid ja osa karismaatilistest tähemärki.

Me kohtume kangelaste ja nende assistentidega

Kui see on kliendimäng, peate alla laadima Reborn'i ja alles siis sõitma läbi fantaasia riigi, uurima selle elanikkonda ja võimalusi. Üllatus ei ole nende klasside klass, mis on nende mängude jaoks klassikaks saanud.

  • A laskuri pikamaa hävitaja. Turvalisest kaugusest kohtleb ta vaenlasi osadega nooled, mis aitavad tema liitlasi, kes lahendavad probleemi esirinnas. Arukalt toimetuleku oma vööga, on tal sageli positiivne mõju lahingu tulemustele. Omaduste tunnusjooned: rünnak kaugel, immobiliseerimine, kõrvalehoidumine.
  • Warriors toetub oma tugevusele ja on seetõttu hästi arenenud. Ta ei ole hirmust teadlik ja ta on usaldusväärne liitlane, kes on esimene, kes võitleb. Need omadused iseloomustavad teda: Nujakka rünnak, kiirendus, võimas kaitse.
  • Mag on spetsialiseerunud elementide haldamisele, käitab loodusnähtusi, paigaldab ruumi ja kahjustab vaenlast kaugelt. Kuna ta ei ole lihaseid koolitanud, kuid meeles, on füüsiline kokkupuude vaenlasega tema jaoks kiiresti surema. Aga tal pole võrdset lummutust. Tema omadused: nõiduse ründamine kaugelt, teleportatsioon, lühiajaline haavatavus.
  • Bard ei mängi ainult muusikat - selle meloodiad on võimelised haavad paranema ja isegi langenud sõdureid üles äratama. Kui ta võtab teisi akorde, langeb vaenlane surnuks. Eriomadused on: paranemine, ülestõusmine, tugevdav võime.

Tuleb märkida, et kangelase valik avaneb mitte varem kui iPlayer Reborn'i 20. tasemel. See võib olla tingitud eelistest, sest kuni selle ajani proovib mängija ennast erinevates piltides, libiseb lüüril, laine haamriga, praktiseerib loitsu ja kui ta mõistab, milline roll on talle lähemal, teeb ta teadliku valiku.

Nimi iseloom ja anna talle unikaalne välimus, mis on riietatud, valides juuste värvi, soengu ja näo tüüpi. Järk-järgult on võimalik muuta välimust. Riietus ei ole nii praktiline kui esteetiline iseloom. Kindad, armor, kiiver, püksid, kingad ja vihmamantlid tõstavad sõdalaste oskusi, muutes need tugevamaks.

Tähedega kaasnevad elf-asendamatud abilised. Nad on jagatud kahte liiki: füüsiline ja maagiline. Esimesed abikaardid ja võlurid, teine ​​- nooled ja sõdalased. Ka päkapikud peavad pidevalt arenema, et neile pandud ülesannetega paremini toime tulla: mõjutada rünnakut ja kaitset, liikuda, koguda tervist ja suurendada mana punkte.

mänguülesannet

Teadmiste, relvade ja päkapikutega relvastatud saab otsida seiklust. Mängus Reborn praktiseerib koletisi või minge Guild Arena ja võitle teiste mängijatega. Igas kohas, kuni kolm eri tasandi koopast ja kes soovivad omandada laiast valikust rätsepatöötaja, juveliiri, kaevuri või muu kutseala, siis ei anta sulle soovi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more