Järjehoidjad

Kuninglik lugu

Alternatiivsed nimed: Kuninglik korrus

Kui ilmus esimene farmimäng, toimus mängimaailmas tõeline revolutsioon. Sellest hetkest on möödunud palju aega ja talud on endiselt populaarsed. Uued projektid ilmuvad regulaarselt. Üks edukamaid näiteid on Royal Story mäng, mis on mõeldud erinevatele vanusekategooriatele. Kui sa projektisse sisened, proovite pilti, mis ei ole põllumajandusettevõtetele tavaliselt tavaline. Aga kõigepealt!

Registreerimine mängus

Royal Story - brauseriprojekt. Seetõttu saate kohe mängida, ilma et saaksite aega kliendiprogrammide allalaadimiseks ja installimiseks. Ainus asi, mida sa pead enne lugu mängimist Royal Story'i registreerimises segama. Mängu liides on kohandatud vene keelt kõnelevatele kasutajatele, seega ei tohiks registreerimisprotsessiga probleeme tekkida. Registreerimisvorm asub otse mängu põhilehel.

 1. Kirje esimeses vabas väljale oma e-posti aadress.
 2. Mõtle ja sisestage oma isiklikule kontole juurdepääsuks parool.
 3. Viimane tühi rida on mängu nimi.

Soovi korral võite mängu Facebooki kontoga sisselogimise asemel mängida kiiremini.

mängufunktsiooni

Sa hakkad mängima Royal Story'i oma iseloomu pildi valimisel. Valik on väike - võite olla prints või printsess. Teie projekti juhend on hiilgav gnome Max. Ta räägib teile mängu põhiprintsiipidest ja aitab lahendada kõiki juhtimise nüansse. Teie uuest dirigendist saate teada, et sa veetsid liiga palju aega loitsu all. Nüüd, ärkamas, peaksite tegema kuningriigis politsei.

As enamikes sarnastes projektides, Royal Story'is, peate tegelema oma maa arenguga. Nüüd on teie maa suurus minimaalne ja hoonete arv on piiratud. Mängides saate uurida ja hõivata uusi territooriume, ehitada uusi elamuid, neid tehaseid, korraldada aiad ja viljapuuaiad.

Osta kõik, mida vajate kaupluses arendamiseks. Kõik tooted on jagatud mitmesse kategooriasse:

 • köögivilja ja puuvilja;
 • loomset ja tööstuslikku kaupa;
 • hoonet;
 • tarbekaubad;
 • dekoori esemed,
 • 10000 taime.

V iga kategooria - mitu alamkategooriat, nii et teil on valik ja üsna suur.

Mainimängude ressursid

Del Royal Story'is on teil palju. Teie kangelane peab talu vastutustundlikult juhtima: istutama taimi, hoolitsema nende eest ja koguma neid õigeaegselt, sööma loomi, puhastama territooriumi ja ehitama uusi hooneid. Mõelge sellele, et iga tegevus viib teid ühe energiapunkti juurde. See ressurss on aja jooksul taastatud ja siiski soovitame teil õigesti seadistada. Peamised näitajad, mida mänguprotsessi ajal peaksite pöörama, on järgmised:

 1. Kuldmündid - peamine mängu valuuta.
 2. Rubiin - muu valuutatüüp. Nad saavad osta paremaid asju.
 3. Hearts on kõige väärtuslikum valuuta. Neile mängupoes saate seda eksklusiivset osta.
 4. Energia tase määrab, mitu toimingut saate praegu teha. Kui tase suureneb, suureneb lubatud energiapunktide arv.
 5. Royal Story mängides jälgige hoolikalt kogemusi. Mida rohkem te seda kogute, seda kiiremini uuel tasemel liigute.
 6. See nimetab sinu hoonete arengu taset.

.Mängus saab külastada sõpru, aidata neil saada boonuseid ja nõustuda naabritega.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more