Järjehoidjad

Legendi sünd

Alternatiivsed nimed: Mythborne

Geegendi sünd, kus paganlikud jumalad elavad

Vähesed inimesed jäävad ükskõikseks huvitavate iidse kreeka legendide suhtes, rääkides olümpia jumalate elust, nende kangelaslikest tegudest, õnnelikest pühadest ja armastuslugudest. Kui sa usud jutudesse, läksid nad rahvaga alla, aga sellest ajast on möödunud palju sajandeid. Kui enne, kui inimesed palusid neid halastust taotleda, vajas nüüd Zeus ise ja tema firma abi ning Legends'i sünnibrauseri mäng koguneb kangelasi eelseisvate võitluste jaoks Olympusele.

Kõrgeimad jumalad ohustavad Titaanid, kes olid kunagi julmalt viidud hambakivi. Aga olles vanglas, ei võtnud nad saatusega vastu ja leidsid tee vabanemisele. Avati Pandora puusärk ja puhkesid teised maailma loomad, haigused ja katastroofid, mis avasid tiitlite tee ülemisele maailmale. Esialgu üritasid jumalad ise toime tulla, kuid hakkasid kannatama. Hirmutas Olympuse saatuse pärast, nad heitsid inimestele nutma, kutsudes neid aitama.

Olles alustanud legendide mängimist sünnil, ei jäta teid üksi pahaks. Olümpialased aitavad kindlasti nõu, teadmisi ja relvi. Koos teete kindlasti vastutustundliku missiooni ja põrkate kurja titaanidest.

Share klassidesse

Kujutlege ainult avatud ruumide ilu, alates legendaarse Mount Olympusi imekaunisest maastikust suurepäraste aedadega ja suurepäraste paleedega teise maailma süngete kaunistustega, kus lava voolab jõe asemel, tasandikud ei lõpe hõõguv. Kuid isegi selles ebamugavas kohas on teatud võlu.

Kuigi imetleda värvikas vaateid, ärge unustage, et oluline missioon on ees. Vanade agressorite hävitamiseks on vaja legendi sündi ja seejärel valida, millised inimesed eelistavad esitada:

 • Orakul
 • Mag
 • Paladin
 • Hunter
 • Duelist

In igas sümbolis on teatud võimed. Kuigi mõned sõdalased panid oma lihased liikuma ja töötavad mõnusalt mõõgaga, purustasid vaenlase väikesed pruunid, heidavad teised need säärega ja noolega või kutsuvad loodusjõudusid maagiliste ilmadega. Igaüks püüab parimaid võimalusi, mida peate pidevalt parandama.

Kuigi kangelaste tugevus on kõige madalamal tasemel, vastavad ka vaenlased sellele tasemele, kuid teiega saavad nad jõudu ja kogemusi ning seetõttu ei jäta ära võimalust omandada paremaid seadmeid ja kogemusi. Ja kuna vaenlastega ei saa toime tulla, siis on vaja abilisi ja neid võib leida kõrtsis. Neil, kes tahavad olla teie poolel, ei ole lõppu, ja kõik reklaamivad ennast, räägides isiklikest annetest. Te olete peamine, kes otsustab, kes võistkonda võtta.

läbipääsutasemeid, saate vormirõivaste, relvade ja potentsiaalsete assistentide valikul rikkamaks valikuks. Saate luua ka unikaalsed märgid, kombineerides seadmeid ja oskusi. Kui proovite, looge universaalne sõdur, kes võitleb edukalt igas olukorras.

Mängu

kasulikud omadused Legendi sünnist on

võimalust tõesti palju ja see muudab selle ilusaks ja multifunktsionaalseks.

 • Pöörduge erinevate jumalate lahkumisele. Näiteks kuulus Achilleus.
 • Kasutage ära Zeusi, Hercules'i, Perseuse, Pariisi ja kaunite jumalanna Helena, Ateena ja teiste töö ja nõu.
 • Üks meeskonna lahingus kolm mängijat.
 • Ülesanded muutuvad järk-järgult keerulisemaks.
 • Bright eriefektid PvE ja PvP lahingutes.
 • Lisaks peale titaanide hävitamise peamise ülesande saate püügiga segada.
 • On võimalik, et teile meeldib üks jumalannadest nii palju, et sa temaga abiellusid. Ja kui ta osutub veenevaks, saate lahutuse.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more