Järjehoidjad

Solitaire Grand Harvest

Alternatiivsed nimed:

Solitaire Grand Harvest Three Tips Solitaire kaardimäng. Mängul on ilus koomiksilaadne graafika, hea häälnäitlemine ja muusika.

See on kaardimäng, mis on kombineeritud taluga, üsna haruldane kombinatsioon. Tänu sellele on pasjanssimänge palju huvitavam lahendada.

Sa pead mängima:

  • Mängige kaardimänge
  • Arendage teile usaldatud talu
  • Kasvata põldudel erinevaid taimi ja korista
  • Lemmikloomade ja kodulindude kasvatamine ja hooldamine
  • Tegelege mitmesuguste toodete tootmisega
  • Põllumajandustoodetega kauplemine

See on lühike nimekiri asjadest, mis teid ees ootavad, nüüd räägime sellest kõigest lähemalt.

Pajansi mõistatuste lahendamisega teenite tähti, mida saate kasutada oma talu kasvatamiseks.

Mängus on palju tasemeid, nii et ärge muretsege, et tähed saavad otsa ja te pole oma unistuste talu ehitanud.

Iga uue tasemega suureneb mõistatuste keerukus. Lisaks lähevad farmi arenedes kallimaks uued hooned ja olemasolevate hoonete parendustööd. Mida kauem mängite, seda rohkem on teil vaja üles näidata leidlikkust, et mängus edasi liikuda. Kuid ilma selleta oleks mängimine igav ja te tüdineksite mängust kiiresti.

Lisaks pasjanssimängude lahendamise tähtedele saate võimaluse teenida kalliskive, mis on mängu esmaklassiline valuuta, võimendusi ja haruldasi esemeid, mis on teie majapidamises kasulikud.

Ärge unustage mängu iga päev vaadata ja arendajad tänavad teid igapäevaste ja iganädalaste preemiatega.

Teil ei hakka Solitaire Grand Harvest mängides kunagi igav, kui iga etapp on läbitud ja mõistatus lahendatud, teie talu muutub paremaks. Paljud põllud ja neil kasvatatavad põllukultuurid võimaldavad talul saada veelgi rohkem kasumit, mida saab edasiseks arendamiseks kasutada.

Muutke allakäinud väike talu koos paari hoonega edukaks ettevõtteks.

Ühendage mängus oma sotsiaalmeediaprofiilid, et saaksite oma edusamme sõpradega jagada ja arendajatelt selle eest tasu saada.

Lisaks talu arendamisele aja jooksul, on sul võimalik avada uusi mängurežiime ning lahendada veelgi keerulisemaid ja pikemaid pasjanssimänge.

Mängul on mängusisene pood, kust saab päris raha eest osta mängu sisevaluutat, võimendusi ja muid väärisesemeid. Päris raha eest oste teha pole vaja, aga kui mäng meeldis, siis nii tänate arendajaid tehtud töö eest.

Pühadeks peetakse mängus väärtuslike auhindadega temaatilisi võistlusi, mida muul ajal võita ei saa.

Mäng saab regulaarselt värskendusi, mis lisavad uusi tasemeid ning farmi ilmuvad uued sisustuselemendid ja tootmishooned, et muuta see veelgi mugavamaks ja suurendada tootmist.

Solitaire Grand Harvest tasuta allalaadimine Android jaoks on teil võimalus otse sellel lehel, klõpsates lingil.

Hakka mängima kohe! Leiad palju huvitavaid kaardimõistatusi ja talu, mis vajab tarka ja hoolivat peremeest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more