Järjehoidjad

Solium Infernum

Alternatiivsed nimed:

Solium Infernum on käigupõhine mitme mängijaga strateegia, millel on ebatavaliselt suured võimalused. Graafika näeb väga kena välja, kuigi on tehtud teadlikult tumedas stiilis. Häälnäitlemine on kvaliteetne, muusika loob mängus ainulaadse atmosfääri. Seadme jõudlusnõuded ei ole liiga kõrged, optimeerimine on olemas.

See on poliitiline strateegia, kuid selles on koht ka lahinguteks. Põrgu territooriumil toimuvad sündmused, kus tuleb võistelda selle kohutava koha valitseja trooni pärast.

Võitmiseks ei piisa ainult

jõust. Mängijad leiavad siit palju intriige, saladusi ja isegi reetmist.

Mängimist on parem alustada pärast lühikese treeningu läbimist. See ei kesta kaua, kuna arendajad püüdsid muuta liidese võimalikult selgeks ja lihtsaks.

Mängite kuuest mängijast koosneva seltskonnaga või võitlete tehisintellektiga üksi.

Edu saavutamiseks peate tegema palju:

  • Tutvuge põrgu valitsemise ja selle poliitilise struktuuri tunnustega
  • Ehitage vandenõusid, püüdke vältida lõkse, looge liite ja tehke kõik, et oma staatust hierarhias tõsta
  • Looge armee, mis suudab appi tulla, kui diplomaatilised vahendid on ammendatud
  • Saage selle pimeda koha valitsejaks, kõrvaldades oma konkurendid

Selles loendis on loetletud peamised tegevused, millega te arvutis Solium Infernumiga tegelete.

Mängu algusest peale viiakse teid linna nimega Pandemonium. See on põrgu pealinn ja just selles asuvad seda kohta kontrollivad jõud. Kui teie plaanide kohaselt arenevad edasised sündmused, siis varsti või mitte niipea, valitsete seda kohta teie.

Tegelane, keda mängite mängus Solium Infernum, on üsna mõjukas, ta on üks kaheksast arhideemonist laual, kuid kõrgeima valitseja positsiooni on väga raske asuda.

Kui otsustate sõpradega mängida, ärge unustage, et see on lihtsalt mäng. Eesmärgi saavutamise käigus peate oma sõprade vastu vandenõu pidama ja võib-olla isegi reetma, kui see toob kasu. Seal on võimalus mängida üksi, võideldes domineerimise eest AI vastu. Kõik osalejad tegutsevad siin samm-sammult. Mängu kiirus sõltub sellest, kui kiiresti vastased otsuseid teevad. Tegevust pole palju, kuid see on olemas, teie armeed ja vaenlane koonduvad rakkudeks jagatud väljale. Lahingute ajal saate hõivata uusi kindlusi või kõrvaldada poliitilisi rivaale, kuid võitlussüsteem on lihtne, kuna mäng on rohkem poliitika kui sõja teema.

Sõpradega mängimiseks vajate Interneti-ühendust, kohalik kampaania on saadaval võrguühenduseta.

Praegu on mäng varajases juurdepääsufaasis, kuid kriitilisi vigu pole ja selle teksti lugemise ajaks on tõenäoliselt täielik väljalase juba toimunud.

Solium Infernumi tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Solium Infernumi saate osta Steami portaalist või arendajate veebisaidilt.

Hakkake kohe mängima, et saada universumi kõige kohutavama koha valitsejaks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more