Järjehoidjad

Solarise laul

Alternatiivsed nimed: Solarise laul

Solarise laul: Laputa Kingdom

ei ole kõik rahulik

Brauseri mäng Solarise laul viib teid Laputa mandrile, mis on anime fännidele tuntud. Siin valitseb maagia võimsus, mida toetab tehnoloogia. Selle territooriumi ajalugu teadis iga kord ja rahumeelselt ning kui seda domineerisid deemonid. Kuid nad ei ole Laputale viis korda tänu ordule ilmunud. Selle aja jooksul õnnestus elanikel harjumuspärasele elule harjuda ja ükssarviked jälle rahulikult rohelisel alal söövad. Kuid kurjuse väed kuulutasid end uuesti ja elanikud hakkasid üha enam oma aladel koletisi märkama. On aeg kutsuda julgeid kangelasi, kes ei karda mängida Solarise laulu, hävitades roisto.

Personalid, klassid ja lemmikloomad

Kui Solarise laulu registreerimine on lõppenud, alustage seadistamise uurimist. Muinasjuttude rahvas näeb välja nagu ilusam beebi nukk suurte silmadega, saba, lühikesed seelikud ja aluspüksid, laste mütsid. Samal ajal võib meessoost nägu kasvada paks habe ja väike tüdruk kiikub damaski mõõga. Ja see armee on valmis vastu astuma kohutavatele deemonitele ja hirmutavatele koletistele.

Kõik tähemärgid on jagatud kuueks rühmaks:

 • Nägijad ei ole parimad võitlejad võitluses, kuid nad ei ole psühholoogilise rünnaku puhul kohutavamad. Toteemide ja loitsude abil juhivad nad vaenlase üksusi ja kontrollivad olukorda põllul.
 • Sõdalased löövad meisterlikult oma mõõgaga silmitsi vaenlase ees. Pärast neid on ülejäänud natuke tööd.
 • Laskjad hoiavad eesliinist eemale, kuid pikematest positsioonidest karistavad vaenlase armeed tõhusalt oma nooled.
 • Jahimehed jälgivad vastast, liiguvad üle põllu ja sisenevad vaenlase üksuse tagaosale. Neil on suur kiirus ja suur hävituskoefitsient.
 • Magi on veel veresauna fännid. Vana loitsu poole pöördudes rakendavad nad osavalt vaenlase massihävitusele. Aga füüsiliselt nii nõrk, et nad ei talu kerget pugu.
 • Shamanid võitsid tamburiini ja kutsusid vaimude abi, kui nende kaaslaste haavad paranevad. Neid võib nimetada pacifistideks, kes ei tapa ise ega palveta nende ümber päästmise eest. Oma abiga säilitavad liitlasväelased tervist ja omandavad ajutise haavatavuse.

Fantaasia maailmas on tavapärane omandada erinevaid lemmiklooma abilisi ja see toode ei ole erand. Siin saab kasvatada oma või metsik lemmiklooma, kuid lisaks loomadele saadavad mängijad mängijad, draakonid, päkapikud, robotid ja taimed.

Alguses on lemmikloomad kahes riigis: lapsed või metsikud. Imikuid tuleb kogu aeg parandada, kogudes lahingute ja objektide omandamise kogemust. Assistenti saate erinevatel viisidel:

 • Võita lahingus koletis ja seejärel taltsuta teda
 • Lindude munade otsimise uurimine
 • Võta mingi mingi saavutuseks või mängus osaleda
 • Mine keelatud iidne tee ja võta draakoni muna boss
 • hingeõhku

. Mida oodata võitlusest

Fighters iPlayer'is Solarise laulu toimuvad samm-sammult, kui pärast iga oma põrkamist järgneb vastase vastus. Võite kasutada "avtoboemi", kuid ainult juhul, kui vaenlane ei saa teile tõsist kahju tekitada. Muudel juhtudel tagab funktsioon 90% kaotuse.

Kõige raskem võidelda ülemustega ja lüüa neid ära, teil on vaja aega, et koguda piisavalt oskusi, et mitte ainult tõrjuda, vaid purustada vaenlane võimuga. Kuid võidut saavad auhinnad arendajad ja sa saad korraliku tasu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more