Järjehoidjad

Space Rangers 2

Alternatiivsed nimed: Space Rangers 2

Game Space Rangers 2 Tähelepanuväärne on see, et see töötati välja Vene Föderatsiooni. Selle loojad projekt oli kuulsa firma elementaarse Games. Mäng ilmus hilja 2004 ja kohe pärast esitlust omandas miljoneid kasutajaid kogu maailmas. Vaatamata oma auväärne (poolt hasartmängu standarditele) vanus ja projekti selle kergesti meelitab mängijaid üle maailma. Lääneriikides, see on tuntud mäng Space Rangers 2.

Teine erinevus kõige arvutimängud on kombinatsioon erinevate žanride üks projekt. Seega ruumi Rangers lihtsalt vaadata märkmeid RPG ja teksti seiklus, parimaid elemente omakorda põhinev ja reaalajas möödaminnes strateegiate ja midagi projekti ja võttis mänge ja mängusaalides. Lihtsalt veendumaks, et nii palju kui heli ja sõltuvust tekitav mäng on, saate alla laadida Space Rangers 2. Sa arvad, et tõsine ruumi seiklus, mis, nagu praktika näitab, on kõige huvitavam, et keskmine mängija.

Space Rangers 2: Dominators lähete ajal 250 aastat pärast julma sõda oli üle tsivilisatsiooniga klisanov. Kui täpne olla, siis reisida 3300god. Areenil nelja põhilist inimtsivilisatsiooni mille rahvas on otsustanud teha koostööd. Nende hulgas:

1. Maloqs.

2. Laagrid.

3. Feyany.

4. Gaalians.

Kõik sõdurid lõpuks tulema koos koalitsioonis, nagu vaenlased ilmuvad horisondi - Dominators - kibermonstry, mis on oma unikaalne intelligents. Nagu näete, on Space Rangers 2 mängu siis oleks lõbus ja huvitav, arendada igasuguseid strateegiaid, mis võib viia võit oma riik. Mängus on sul hallata oma iseloomu - Space Ranger. See võib saada väga erinevaid oskusi, kuid seda kõike ta saab, mille ainus eesmärk - päästa galaktika.

In Space Rangers 2 kangelased veidi täiustatud võrreldes eelmise osamaksetena. Nüüd saadaval kaks uut klassides algas - röövlite ja palgasõdurid. Iga klassi liikmetele eriliste võimetega, mis võib olla suureks abiks vastasseisu Dominators.

Võib valida oma kangelane valmib Space Rangers 2 laevad starships. See on oluline transpordivahend, milleta õnnestub õnnestu. Sul on võimalik parandada laeva ja kohandada seda oma vajadustele.

Enne, kui hakkate mängu teil on vaja alla laadida Space Rangers 2. Seda saab teha lihtsalt ja kiiresti torrent. Projekti ettevalmistamine võtab vähem kui 20 minutit, ja kohe pärast seda on sul võimalik kogeda uskumatu ruumi maailma.

Et näha oma silmaga ja kujutage ette, milline on see mäng, siis soovitame vaadata uuesti Space Rangers 2 video haagis. See aitab kõige paremini õige mulje.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more