Järjehoidjad

Tähtede vaimud

Alternatiivsed nimed: Tähtede vaimud

Game Star Ghosts: lahingud päikesesüsteemis

kosmoseruumi tähistavad tõelisi komandosid ja Star Ghosts mängust on saanud kuulsa Space Rangeri mitteametlik jätk. Arendajad ise tunnistasid, et nad tegid oma toote aluseks Kaliningradi Kirgiisi Vabariigi autorite tööd. Aga ma pean ütlema, et Star Ghosts on palju huvitavam mängida. Esimesest minutist saadab see lõbus teod küllastunud tegevustega, mida visatakse esimesse missiooni, kus peate hävitama vaenlase laevad ja pääseda väravatele.

ruumi ruumid näivad elavamad - väikesed rongid lendavad ümber ja muljetavaldavad kruiisijad defileeruvad, asteroidid ja kasulike mineraalide tükid ujuvad aeglaselt. Ära jäta võimalust neid valida - mõned neist on kütuse jaoks kasulikud, teised võetakse ringlusse teiste vajaduste rahuldamiseks.

Meie toimingud saadavad operaatorid jaamast, hoiatavad ohust või näitavad liikumisteed. Ja lihtsam on juhtida laeva - klõpsa hiirega noolega näidatud punktil ja jõuad kindlasti aadressile.

.Mängus on kolm fraktsiooni:

  • Aurora
  • Titan
  • Phoenix

Nende võitjate jaoks teevad nad ja ema ja isa kõike, mis on vajalik, ja vastutasuks nõuavad nad korralduste kahtlemata täitmist. Need erinevad ainult kosmoselaevade välimuse ja tüübi poolest. Enne nende fraktsioonide valimist uurige nende põhimõtteid ja seisukohti.

Big suured võimalused

Mängu tõeline üllatus on see, et Star Ghosts'i registreerimine ei ole vajalik, sest protsess algab kohe. Ja siin sa oled väikese bussiga piloot ja ümbritseva ilu ja ähvardava ohu ümber. Loomulikult soovite kiiresti üle minna muljetavaldavale lahingulaevale, kuid selleks peate küpsema, koguma kogemusi ja raha. Kuidas seda teha? Nii nagu te ka muudes brauseripõhistes mänguasjades:

  • Sales
  • Tehke ülesanded
  • Võitlusoperatsioonides

Up kuni selle hetkeni, kui istute järskale laevale, ei häiri praegune hooldus, sest peate minema paljudele lahingutele. Tugevdage relvi, uuendage mootorit, paigaldage võimsad relvad ja usaldusväärne kaitseväli, tehke avar pagasiruum. Ärge visake vanu osi ära, kui vajate neid tarbetult, võite neid alati turul müüa.

On võimatu loetleda kõiki moderniseerimise aspekte, kuna neid on rohkem kui sada. Kujutage ette, kui palju võimalusi Star Ghosts teile avab - see on tõesti kosmiline skaala.

Võidab, laseb

. Gameplayi eripära on võime rünnata isegi algajaid, viies need närviliseks. Kaugel kõigist arendajatest ei võimalda endale sellist vabadust, kuid seal on midagi, näiteks oma ChSV tõstmist.

Üldiselt ei tähenda Star ghosts mingil juhul tulistamise võimalust. Väsinud aeglastest suhetest naaberega? Kuulutage talle sõda. Saate mõõta oma jõudu, ühendades massi lahingud ja osaledes boss lahingutes, kiusates ebaküpset mängijat või kogenud.

Võitlused toimuvad reaalajas ja režiimis, mida võib nimetada poolautomaatseks. Teie laev reageerib tulekahju lähedal ilmunud vaenlasele ja teie ülesanne on suunata oma tegevusi, valida, millist tööriista kasutada, milliseid tasusid kasutada ja milliseid oskusi kasutada. See on väga lihtne viis kontrolli teostamiseks, kuid unikaalset taktikat kasutatakse massisüsteemis.

Mängimine ja ülesannete täitmine, saad kasulikke asju, hüvesid ja palju lõbu, mis ise on väärtuslik vara. Jääb vaid teile suured võidud ja saavutused.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more