Järjehoidjad

Star Wars: Empire at War

Alternatiivsed nimed: Star Wars: Empire at War

Star Wars: Empire at War mäng, kus sündmused toimuvad, kui ruumis, nõnda ka maa peal. See mäng on strateegiline arvutimäng, lugu koosneb kordumatu Star Wars triloogia.

Mäng on ainult kaks mängu režiimid: kampaania iimi ja Galactic Conquest. Igal režiimil on oma eripärad:

1. Kampaania režiimis. On klassikaline lugu RTS.

2. Režiim Galactic Conquest. See režiim globaalse strateegia ja taktikalised lahingud ja reaalajas.

Mäng Star Wars: Empire at War saab laadida ainult täiskasvanud mängijat. Alaealistele kasutajatele juurdepääsu mäng on lõppenud. Lae

Star Wars: Empire at War on teil võimalus ja kõik muud alad, mis pakuvad seda võimalust. Näiteks võib seda teha torrent.

Kas teil on ahvatlev võimalus vaadata mängu

Star Wars: Empire at War video. Seda saab teha mängu ametlikul kodulehel või YouTube'is. In video näitab põhiteavet mäng, kirjeldab missiooni mängu transpordiliikide ja palju muud.

Mäng Star Wars: Empire at War on huvitav viis Galactic Conquest. See režiim on jagatud mitmeks osaks:

1. Strateegiline osa. Siin on teil ehitada suuri hooneid, laevastiku ja plii vägede strateegiline kaart. Mängu ajal saate teostada uuringuid ja leiutada uusi tehnoloogiaid, uusi laevu ning uusi relvi. On mitu tehnilist taset. Rebels selles mängus ei ole arendada oma tehnoloogiat, ja nad võtavad kaugusel Imperials tahes arenenud tehnoloogia, mis muutub peamiseks mässulised.

2. Formation osa. Taktikalised lahingud, pidevalt jagada ruumi ja planeedi. Nad esinevad reaalajas. Kosmoses lahingud pidevalt sisaldavad piiratud arv laevu. Mängus uued laevad nimetatakse nii tugevdused. Lisaks lahing jaam, kostja võib abistava radaritega. Praegu ka aku planeete. Sõltuvalt laeva suurusest, on järgmised mõjutatud piirkondades: relvad, kilbi generaatorid, mootorid, raudrüü ja angaar.

Star Wars: Empire at War relvad on mitut liiki:

1. Viskerelvad.

2. Lähivõitluses relvi.

Sõltuvalt olukorrast, siis kasutada teatud liiki relva.

Mängus Star Wars: Empire at War, võite mängida erinevaid tähemärki Star Wars. Enamik neist saavad osaleda ruumi lahingutes, ja muid sümboleid ainult maa lahinguid. On märke, mis annavad boonuseid, kuid ei osale lahinguid.

Võite aktiivselt liikuda lahinguväljal lüüa hoonete ja kasutada erilisi võimeid, aga te ei saa tulistada.

In maa lahingute lightsabers ja aktiivselt kasutada Force.

On olemas ka lisaks tähtede mängu ja toetada nimetu märki, mis saate rentida mängija. Neid nimetatakse pearahakütid ained, salakaubavedajaid, ja nii edasi.

SW vahistamismääruse mäng päris asjatundjad Star Wars!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more