Järjehoidjad

Travia kuningriigid

Alternatiivsed nimed: Travia kuningriik

Travian Kingdoms'i brauseri mäng ilmus märtsis 2015. See viib teid iidsetesse aegadesse, kui Gaulid ja roomlased olid pidevalt vaenulikud, tõestades nende paremust. Aga nüüd on sakslased nendega ühinenud. Olles võtnud ühe esindaja ametikoha, leiad ennast paksu asju, ehitades ja arendades linna, värbades vägesid, otsides liitlasi ja võitledes vaenlastega.

Travian kuningriikide mängimiseks on vaja ainult arvutit ja internetiühendust. Arvutihalduse tundmaõppimisel valmistavad arendajad välja versiooni, mis on saadaval mobiiltelefonides.

Nagu iga strateegia puhul, tuleb võtta palju erinevaid samme, pöörates tähelepanu lõpptulemust mõjutavatele detailidele.

Kavandatud võimaluste ja võimalike sündmuste kohta

Esiteks valige oma hõim:

 • Germans
 • Gally
 • Rimlyane

Stav rahva pea, peate seda tugevaks tegema, nii et naabrid austavad sind ja mõned kardavad. Alguses on see väike küla, mida on lihtne lüüa, kuid järk-järgult muutub see linnaks, seejärel kindlustatud kindluseks. Kindlustage oma armee:

 • Relvad
 • Housing
 • Resources

Naabrussuhted vajavad ka tähelepanu ja te peaksite otsustama, kes neist saab teie vastasteks ja kes on liitlane. Kuna iga arveldust kontrollib reaalne mängija, nõuab see Travian kuningriigi registreerimist.

Et uurida lähedal asuvate hõimude võimalusi enne nende sõja väljakuulutamist. On oluline, et teil õnnestub arendada oma armeed, varustades seda vajaliku kogemuse ja relvadega, et tagada võit. Võitluses on teil võimalik mineraalidega rikas uusi maid ära võtta; puidust metsad; väljad, mis viljakasvatavad. Edukad missioonid tõstavad teie staatust ja peagi nimetatakse kuningas või keiseriks.

Meid kinnitatakse lahingutes

Teie kampaania ideaalseks läbiviimiseks peate teadma iga rahva omadusi ja lahingu nüansse.

 • Gally kaitsta paremini, kaitsta oma seisukohti.
 • Saksa väed näitavad innukust ja ründavad edukalt.
 • Rooma leegion on kuldne keskmine, milles mõlemad võimalused on tasakaalus.
 • Välismaalase linna istutamisel kasutavad sõdalased katapulte ja püüavad hävitada vaenlase, haarata territooriumi.
 • . Tavapärase sõidu ajal on nad röövitud.

Liigi juhtimise valik Travian Kingdoms iPlayeris määrab ka arengu tee:

 • Kuberner on majandusega tihedalt seotud, kuid ta peab oma heaolu eest maksma.
 • Kuningas mitmekordistab sõjalist jõudu ja tegeleb diplomaatiliste küsimustega. Ka tema õlgadel on vasallide hooldamine.

Travian Kingdoms

välised atribuudid Esimene asi, mis eristab Travian kuningriike teiste mänguasjade hulgas, on võime muuta oma tegelased väljapoole, andes neile traditsioonilise väljanägemise sõltuvalt hõimust (Gaul, Roman või German). Riided ja igasugused nina, silmad, suu, vuntsid ja soengud muudavad need tundlikuks või heasüdamlikuks.

sõdurit, kes ründavad, viska agressiivset välimust, kuid kaitsjad jäävad rahulikuks. Riikide kaardid on kergesti tuvastatavad, kui vaatate piirkonna kaarti. Hooned muudavad varjunditest välimuselt ilusamateks hooneteks keskaja vaimus.

The mäng vabastati Travia universumi lisana, kuid see muutus eraldi versiooniks ja läbis edukalt eksami avalikkuse tunnustamise kohta. See on säilitanud hästi hõivatud gameplay-võimalused ning tekkinud uued funktsioonid puudutavad rohkem juba mainitud väliseid omadusi. Nii et mängida, nautida ajaloolist lugu sõjalise-majandusliku eelarvamusega.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more