Järjehoidjad

Urban rivaalid

Alternatiivsed nimed: Urban rivaalid

Urban rivaalid internetis - see on tasuta online brauseri mäng, mis ühendab mängijaid üle maailma. Online mäng Urban konkurentidega kuulub kategooriasse kaardimängud, ja see on tehtud stiilis koomiksid, kus kõik sündmused kujunevast mäng suurlinna Clint City, mis on säilitatud vaenlase klanni vaheline võitlus fraktsioonide kontrolli kogu linna. Mängi mängu Urban rivaalid online saab igal brauser (Internet Explorer 6 ei soovitata! ) Ja installida mäng klient - ei ole vaja! Registreeru ja alustada mängu ...

Registreeri Urban rivaalid: Kui teil on konto Facebookis, võite sisse logida mängu, kasutades selle konto registreerimisel kohapeal. Kui sul ei ole, siis vajutage nuppu "Registreeri ja mängi" aknas, mis avaneb, saate valida stiili oma esimese võidelda tekid: jõuvõtete (ei lase vastasele mingit võimalust), Slow Death (print vastane ise oma kotti trikke ) Järelevalve (hoida olukorda kontrolli all ja tegutseb riigikaitse). Seejärel valige riik, sisestage vastavatele väljadele e-mail, kasutajanimi, parool ja määratletud kood. Kui soovite saada uudiseid Urban konkurentidega, pane linnuke "Jah" või "Ei". Siis nõustuda kokkuleppel Mängureeglid ja vajutage nupule "Registreeri ja mängi." Selles, Liituge mäng Urban rivaalid on lõppenud, olete valmis mängima!

Sel särav ja värvikas mäng, sa kohtub noorte ja kahjustas mitteametlik erinevaid agressiivne mutandid, kus vapper politsei ja vägivaldne mobsters, nagu ka paljud teised sama värvikad tegelased ...

Alguses mäng sa saad oma esimest töökohta - Mission, eri tüüpi ja raskusastet. Läbiviimiseks missioone te teenite punkte ja auhindu ...

Alustades mängu, siis on antud kaheksa kaardid teatud tegelased, kes kuuluvad eri hõimud. Samal ajal osaleb kaart lahing võib ainult neli kaarti. Igal kaardil on oma eripära: Tugevus ja Damage (main), võime ja hüved (minor).

Alguses lahing, iga mängija valib ükshaaval oma teki ühe kaardi ja viskab lahingusse. Pea meeles, et mängija, kes valib oma kaardi teise võitlus, on see eelis, et see juba on näha kaardil oma vastast ja suutma visata lahingusse tugevama kaardi. Et edukalt võidelda Urban rivaalid online mängu, iga osaleja peab õigesti valima meeskond, millel kujul kaardipakk märgid. Urban rivaalid online mäng pakub võimaluse osta nn laekuva kaardimäng märgid (nende arv umbes 50). Tänu neid kaarte, siis on lihtsam võita võitleb, kuid saada neid märke ei saa olema lihtne, nii et sa pead string up. Linna rivaalid kaasatud rohkem kui 600 erinevat märki, mis on oma iseloomu ja oskusi, mida saab arendada ja omandada uusi.

Kõik mängu tähemärki ühendab klannid, mis siinkohal mängu - 22 (üksikasjalik ajalugu need klannid võib leida koomiksite, mis on kättesaadav veebilehel).

Play online mängu Urban konkurendid võivad olla mitu mängu puhul. Näiteks nagu: Daily turniirid, ELO, Survivor, Deathmatch. ...

Algfaasis, saate võidelda mängijad oma tasandil (st mitte keeruline). Siis, kui mängu edenedes, siis järk-järgult liikuda raskem tase (kus sa pead hoolikalt valima taktika võidelda). Extreme edasijõudnutele jõudnud suur baar mängu (seal on juba rangemad reeglid).

Läbiviimiseks lahingud Urban konkurentidega, saad mängida raha (Clintz) ja kogemusi. Teenitud raha saab kulutada, et osta uusi märke. VIP-shop "Boutique", mida saab osta eliit-kaardi märki, kuid päris raha.

Linna rivaalid mängid, saad intensiivistada võitlust võime oma kaardid läbi spetsiaalsete tabletid - Pillz (nagu tablett suurendab võidelda võime iseloomu kaart 2 korda). Alguses lahing, saad 12 Pillz (mille saate levitada tahte vahel tema võitlejad 4) ja 12 elu. Põhieesmärk lahingus - võtab nii palju elu vaenlane. Kes elab seal on rohkem, on võitja!

Play Urban rivaalid saab osa olemasolevate gild või luua oma ...

Üldiselt mäng on väga lõbus, saab kirjeldada tema pikk, siis on parem mängida vähemalt üks kord. Nii, Urban rivaalid check ootab sind!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more