Järjehoidjad

World of Warcraft

Alternatiivsed nimed: WOW

World of Warcraft Online - see on massiliselt multiplayer online rollimäng (MMORPG), kus te uurida salapärane maailm täis maagiat ja seiklus. See on mäng, kus igaüks saab olla kangelane.

Liitumiseks mäng sa pead läbima World of Warcraft online registreerimine: aken, mis avaneb sisestage e-posti aadress ja parool. Liitu World of Warcraft on see põhimõte on lõppenud, võite sisse logida mängu ja hakata looma svogo iseloomu.

In World of Warcraft online mäng saate luua ise mõned märgid, mis võimaldab teil proovida erinevaid kombinatsioone eriti võistlused ja klassid. Vaatame loomise protsessis oma tulevast tegelaskuju: kõigepealt pead valima mängude maailmas, kus sa mängida (maailma eri mängustiil) on:

PVE (mängija vs vaenlane) - tavaline mäng maailmas

PvP (player vs player) - maailma mängijatele, kes otsivad rivaliteet

PVE-RP (mängija versus vaenlased, rollimäng) - maailmas, kus tegutseda roll ja Mängijate vahelised võitlused tuleb osapoolte vahel kokkulepitud

PvP-RP (mängija vs mängija, rollimäng) - analoog normaalne PvP, kui see on lubatud võitlus erinevate fraktsioonide rolli täitmisel.

Lisaks online mängu World of Warcraft, teil on valida: rassi, soo, klass ja nimi oma iseloomu. Peale selle, sa ikka olema kättesaadavad funktsioonid nagu välimuse muutus ja ümberkujundamine.

Räägime Races:

Neid selles projektis - 12, määravad nad üldise välimuse sümbolid ning anda erisoodustusi kujul rassilise võimeid, samuti seotud üks kaks fraktsioonide: Alliance või horde.

Alliance - selles fraktsioonis sissetulevad race nagu Worgen, Draenei, Päkapikud, Gnoomid, inimesi ja Night Elves

Horde - selles fraktsioonis sissetulevad race nagu Goblins, Blood Elves, Orkid, Tauren, trollid ja Forsaken (surnuist üles tõusnud.)

Kui olete otsustanud fraktsiooni ja Race, valida oma klassi pärsia, mis sõltub tema võime selles skazachno maailmas. Mängus World of Warcraft online tund on 3 peamist ülesannet: Paagid, ravitsejad ja Soldiers ja 10 Võistlusklassid: Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Death Knight, Shaman, Mage, Warlock ja Druid. Kuid pidage meeles, et mitte kõik klassid on kättesaadavad iga rassi ja kui enne antakse teile valida rassi ja klassi konkreetset, siis anna prioriteet.

Nüüd saate luua ilme iseloomu: sugude lõikes (mis on puhtalt esteetiline vahe), valides eriline välised tunnused, nagu näiteks, tätoveeringud, kõrvarõngad, juuksed, jne jne Selles, iseloomu loomine lõpeb, jääb ainult anda talle nimi.

Nüüd aga mäng ise. Kas teie iseloomu alguses mäng on mitmeid esmane võimeid svogo klassi, aga et seda mängu mängida World of Warcraft online, arendamiseks, on sul võimalik avastada uusi.

Mängus World of Warcraft, saate anda svogo iseloomu unikaalseid võimeid tänu talent ja iseloomu. Talendid võimaldab iseloomu spetsialiseeruda teatud oskusi ja sümbolid (loodud teised tegelased, kellel on märk elukutse) mitte ainult tugevdada oma olemasolevaid oskusi, aga ka lisada uusi mõju neile.

Play online mängu World of Warcraft, siis pead sõitma Azeroth, kus elab erinevaid vapustav olendid ja tegelased. Te täita erinevaid ülesandeid, mis on jagatud mitmesse kategooriasse: General (kõige tavalisem), Group (keerulisem tavalise) vangikongis (jube kohti ja ohtlik koletised). Ja siis on töökohti kangelaslik ¾ haarangud, PvP ja igapäevane. Saada tööd, sul võib olla mitte-mängija tähemärki või kasutada esemeid ja objekte. World of Warcraft mängu saate pärast võitled koletised, võidu korral, tulistada neid erinevaid maagiline objekte, mis võib panna ühte panka hoiule.

Play World of Warcraft võib olla nagu mina, ja sõbrad, luua rühmade liituda Guild, samuti osta ja müüa teemad oksjonitel ...

Üldiselt, see mäng on väga suur ja see võib olla väga pikka aega, et kirjeldada, ja läbida registreerimise mängu World of Warcraft, siis on võimalik näha kõike ja proovida mängida World of Warcraft!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more