Järjehoidjad
Mängud lastele

Mängud lastele

sa tervitatud Smeshariki Doctor Plush, Dora ja Diego, Tom ja Jerry, Fixico, lambaliha Sean ja teised, sest see on rubriik, kus saab mängida tasuta online mänge lapsed. Naljakas, naljakas tähemärki on valmis palju uusi tegevusi, et teil on aega, et õppida. Lahenda mõistatusi, koguda punkte, otsida koju, ja jätab ruumi. Sa ootad külalistele ja otsida, värviraamatud, mõistatusi ja tag. Võite punkte mängides pallid ja meelde jätta muusikaline heli. Sest siis tantsida robotid Fijit Sõbrad, õnnelik ahv, teil on tuju ise täites mitmeid ülesandeid.

4.3 1 2 3 4 5 (Total 30)

Mängud Mängud lastele Kategooria:

Kids Online-mänge väikeste, kuid udalenky

Mängud lastele Mängud lastele arvuteid, tabletid, nutitelefonid on lakanud olemast üksnes täiskasvanutele mänguasjad. Lapsed õppinud neid hämmastava kiirusega, ja et see oli midagi pistmist sees virtuaalne ruum lastele mõeldud mänge.


See on alati värvikas, provokatiivne, lõbus muusika, andes rõõm ja samal ajal kasu. Peatudes selles kategoorias on sul võimalik osaleda võistlustel, ehitada maja, ehitada talu ja väikelapse õpivad põhitõdesid matemaatika ja tähed, värvid ja kujundid iga õige vastuse kuulda kiitust.

Peame mängima, et

mängud Kids Online jagunevad teemasid, et oleks lihtsam leida lõbus, mis vastab praegusele meeleolule.

  • värvus paberile albumid julgelt astunud maailma kaasaegse tehnoloogia. &Nbsp;

Nüüd on võimalik joonistada väikesed loomad, autod, robotid, haldjad, nukud ja tegelaskujusid maagiline hari, kastes seda rikas palett värve. Aga sellest ei piisa, siis saad lisaülesanded. Näiteks pange tähele, graafika ja seejärel korrata oma värvi. Eemaldage kõik värvi lihtsalt kustutuskumm või lihtsalt kohaldada peal teine, ja see asendatakse automaatselt. Taust saab veelgi kaunista sätendab ja trükitud muster printer.

  • Välja töötada toode eriti olulised. &Nbsp;

Nende vanemad on väga kiindunud lapsed, see on suurepärane abimees põhjalik uuring. Siin saab õppida helisid, muusikat, klaviatuuri paigutuse, nimed objektide ja loomad. Kogudes mõistatusi, või sildi, lapsed õpivad tuvastada kuju ja teha ühe pildi element.

  • mängud lastele kolm rida võtta juhtpositsiooni kategoorias. Sparkling värvilised tükid rivistatud, ja see toob sulle mängu punktid.
  • külalistele ja peidetud objekti muuta need tähelepanelik. Et hoida raames eraldatud minut, kiiresti lahendusi leida ülesandeid.
  • hoolitsemine lemmikloomad sisendama lahkust ja õpetada vastutust. Seal on ka virtuaalne versioon Tamagotchi, kus saab otsida dinosaurused, kana ja isegi kosmilist õpilased nagu Pou.
  • esitab lõbus puhkus teema. Kes ei tahaks riietuda jõulupuu suvel ning otsida kingitused, koos päkapikud ja jõuluvana aidata lahjendatud magusus lapsi? Halloween on huvitav tulla riided lõigatud nägu kõrvits, kuumuta temaatilisi roogasid.
  • Sports mängud pakuvad käru rassi, võitluskunstide Teenage Mutant Ninja Turtles ja Naruto, õhu hoki koos väike hiir Mickey, Sponge Bob ja korvpall jalgpall ja juhid.
  • seiklustest Dora ja Diego, kutsikas patrull, Tom ja Jerry, Scooby Doo ja muud tuttavad tegelased ei lõpe kunagi.

Mängud poistele ja tüdrukutele,

Mängud lastele Mängud lastele Uuri välja, mida kõneleja arvab jänes ja kass Tom, leida lihavõttemunad, suplust basseinis siga Peppa aidata Masha lahendatud näiteid ja Punamütsike vältida hall volchischem. Meil on laos mood mängud tüdrukud ja poisid Laskmine. Sa ootad parim mäng tooteid erinevatel teemadel, sest seal on aega, et olla aktiivne ja on aeg ehitada. Leiad tegelaskujusid ja koomiksite, mis jättis palju ideid.


See osa võib võrrelda puusärk aardeid, kus põimuvad särav ja naljakas lugu. Tundub, et ei ole alt, sest uued teemad saabuvad pidevalt, ja jälle on võimalus õppida midagi huvitavat. Siin eksisteerida värvilised ponid ja metsloomad, elanike veealuse maailma ja ruumi, ja Lego te ise kogute midagi hoonete ja masinate inimestele ja draakonid.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more