Järjehoidjad
strateegia mängud

strateegia mängud

online strateegia mäng – Populaarseim sambad. Siin armastus on tasuta mängida, tüdrukud ja poisid, vanemad ei ole ka tõrksad virtuaalne võitlus armeed, mis peegeldab vaenlane. Lisaks klassikalise simulaatorid, põhinevad tooted flash nautida tähelepanu. Tegevus algab kohe pärast väikseid muudatusi, ja sündmuste kohe hoogu. Korraldada robotid hoonete, kinnipanemine vaenlase viis peamist objekti, hävitada igasuguseid koletisi ja välismaalastele, kuid rahuliku võimalusi loote, kontrolli seadmed, hoone, inimesed – Ka siin on meil vaja strateegiat.

4.2 1 2 3 4 5 (Total 16)

Mängud strateegia mängud Kategooria:

online strateegia mäng saadaval tasuta kõigile

strateegia mängud strateegia mängud Kuna teatud asi, alati on plaan, kuidas alustada ja mida tulema. Muidu ei tee, sest siis algab kaos, ja midagi ei saa vabastada. Avatud strateegia mänge tasuta teha planeerimisprotsessi selgemalt ja näide mängu õppida olukorda kontrollida, paludes enda suunas.
Meil ​​on hea simulatsioonide erinevate alade rahuldada poistele ja tüdrukutele igas vanuses. Ja nad ise on jagatud strateegia

  • sõjalise strateegia
  • Majandus- strateegia

Military Teater paneb mängib

See sõda ei ole lihtsalt shooter ja keeruline mehhanism, mis muutub mehaanik teile. Sõjad peetakse armeed ja armee vaja koolitada, õpetada, riided, sööda ja esitada. Aga lõpuks tooteid, riided vananeb, relv loojub. Nii et sa pead pidev juurdepääs kõik elemendid säilitada võidelda võime sõdurid. Kuidas seda teha? Play online strateegia ja õppida.


strateegia mängud strateegia mängud Lähtudes sõjaväebaas, treenida sõdureid Sillanpää, Naladte kaevandamine, avada Relva-, sõpru naabritega. Suhted naabritega – see on oluline edu. Nendega siis müüa või vahetada asju, kuid rünnaku vaenlane, võid loota abi liitlasi. Võite värvata teiste maa sõdur oma armee ja kui tase oma majanduses on piisavalt huvi tundma, et nad küsida.
Sa peaksid alati olema kapital, kuid see peaks suurenema tõsta käed ja mõjutavad naabreid – kellel on rohkem Finance, kes valitseb palli.


Alates lihtne ja kättesaadav meetmed, korralikult eraldada ressursse, siis saavutada suurepäraseid tulemusi tulevikus. Peaasi, et mõelda läbi oma käigud, eriti esimene, sest see mõjutab kui hästi sa asjad lähevad. Hakka võimas aaria sa võidad vaenlased ja lisab need oma maa uuesti tööle, kuidas tugevdada piirikontrolli ning tagada heaolu elanikkonnast.
sõjalise strateegia võib olla majanduslik ilma värvi. Siis teie ülesanne on kaitsta linna või struktuure. Sul on panna sõdurid punktid, et vaenlane alati kuuluvad tulv oma tulekahju.

Ei ole midagi üleliigne, vaid loogika ja ettevõtte

strateegia mängud

Peace online strateegia on suunatud ehitus- ja arengut äri või loogiline. Nendeks võivad olla:

  • Hotellid
  • Restoranid
  • Stores
  • Haiglad  
  • Farms
  • City

Selle mänguasja saab istuda kogu päeva. Igal tasandil teeb loomist või ehituse rohkem luksus ettevõtted. Talus on uusi kasulikke tööriistu ja hoonete linna väikemajade asendatakse majad, ja siis eluasemeid ja lossid. Restoranid hakkavad teenindavad erinevaid roogasid ja kaasaegse tehnoloogia kiirendab. Kauplused muutuvad ostjate jaoks huvipakkuvamaks interjööre ja sortimendi ja hotelli elanikud nautida lisateenuste.


Kuid selleks, et osta täiendava punkti, on vaja, et töö trahvi: saak, teenindada kliente, haigeid ravida. Kasu on omandanud järk-järgult, ja kes teab, äkki siis saab omanik ettevõtte võrgu ja teie kasum on tõeliselt muljetavaldav. Proovige ise erinevates valdkondades, sest sa võid tulla midagi: kala, kaevama kulda, mett koguvaid, täitke masin süüa burgereid, ehitada teid Rooma. Strateegia saab kasutada lauamängud, nagu merelahing, kabe, male, tic-tac-toe.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more