Järjehoidjad
Tulistamismängud

Tulistamismängud

Online Mängud Laskmine väga erinevad, ja saate mängida tasuta tapja, pearahakütt, korraldada tõeline lahing armeed, minna küttimist või tulistamist. Võitlus kõik – ja värvitud meeste ja Lego tegelased, koletisi ja välismaalastele. Vali oma relvad: kuulipilduja, püss, granaadiheitja või gorohostrel. Ja kui sa oled pardal kosmosesüstik kasutavad lasereid. Combat ühikut, see on ka robotid, ja isegi nende kõige võimsam relvi. Pärast pumpamist see muutub isegi tapmise ja siis saab kaitsta ümbermõõt rünnaku vallutajad.

4.4 1 2 3 4 5 (Total 12)

Mängud Laskmine Mängud Kategooria:

Mis mängida? Muidugi Laskmine Mängud Online!

Tulistamismängud Tulistamismängud Ei ole saladus, et poisid lihtsalt armastavad mängida shooting mänge võrgus. Nad võivad seda teha hommikul, kuni mu ema kutsuksin õhtul magama. See kirg on seletatav geneetilise mälu, päritud primitiivne esivanemad, kes ei tea, tulirelvade, kuid täiesti selgeks vibud ja viskamine kivid.
Tasapisi täiuslikuks relvi. Seal oli amb, siis relvad ja vintpüssi pyzhami. Järgmine tuli vastu automaatse relvi, et tulistas lahutamatu kaelakarbonaadi ja mis ei olnud vaja uuesti pärast iga lasku. Ilukirjanduses, krunt kasutada molekulaarset Desintegraator, laser, külmutamine relv.
Ilu shooting mängud, mida saab seejärel lihtsalt kohaldama kõik menüü ja muuta relvi eri olukordades. Aga kõigepealt pead läbima mitu tasandit, et saada ligipääsu uuendusi. Mida kaugemale lähed, seda tugevam on saanud oma arsenal. Ja laskurid on erinevad:

  • Military
  • Fantastiline
  • Sports

Tulistamismängud Tulistamismängud võimalust maitsega mängud Laskmine

iga vaenlase vastu kasutada teatud relvad, ja see on tingitud sätestatud tingimustel skripti. Isegi lihtne tulirelva võib olla kasulik robotite vastu, vaid kuuli peab olema eriline vägi tungida armor ja vajuta kanistrid enamiku oma elektroonilise südame.
Kuid on erinevaid koletisi peab võitlema loovamalt. Selgub, et zombisid ei karda täppe, kuid tilk surnud, kui tabas tule mõju gorohostrela. Taimed vs Zombies – Niinimetatud mäng, kus põllumajandustootja on hädas elavad surnud, hävitades nende köögiviljadele. Esialgu piisab herned, kuid kui zombisid kohanevad neile on vaja liikuda võimsam taimed.
Sõjas, kõik masinad on hea, eriti kui nad on aidata bazookas, kuulipildujad, vintpüssid, püstolid, raketilaskesüsteemiga, tankid, õhuväe ja mereväe. Levitage täismõõduline sõda suur virtuaalne maailm sõjaka mängijatele, kes eelistavad mängida shooting mänge. Nad koondama liitlasi ja ümbritseb vaenlane, arendada salakaval plaan kasutada moodsamaid relvi ja võidukalt tulevad. Siin igaüks tunneb üldine ja edu või ebaedu plii ainult isikliku tegevuse.
War toimuvad vee sügavus ja pealispind, võitlejad tilk pomme, sõdurid nepid. Võite saada snaiper ning nende eesmärk on määratud sihtmärk. Laskmine Mängud Online teisitimõtlemine on saanud kõige populaarsem poiste seas, mistõttu versioon kuulsa lõbus, meil on ka ette üle.

ümbersõidu laskjale ilma sõda

Võite tulistada samas jahi vastava simulatsioone, või korraldada spordi pildistamiseks, kasutades fikseeritud siht ja Frisbees. Samuti on põnev ja hasartmängud Shooting tasuta, nõudes teravat silma.
nõuab osavust ja liigub läbi valdkonnas pallid, mis tuleb hävitada tulistades suurtükid. Kui näed ühte värvi, tulistada neid, et nad läksid lahku. On veel üks teema, kohaldatakse loogika – vabastada objekti tulistas tarindil ümber. Lihtsalt on vaja saada teatud punkti, detailidele ehitus varises jada. Kohtuda ja Robin Hood, säästes süütu karistada linna elanikud. Iga kaak saab vabastada, kui nool tappa köis. See shot nõuab erilist täpsust ja vaeste kodanike loodame teile.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more