Järjehoidjad

Tanki Online

Mäng Tanki Online

Tanki Online

Tanki Online

Tanki Online on teine ​​põnev kolmemõõtmelise kogemus mängijad, kellele meeldib pildistada. Mängu loodud versioon klassikalisest Tankilahing, kes olid juba 1990. mängukonsooli dändi. Nad lõid kõik oma ilu ja gameplay, kuid täna on sul võimalik mängida kolmemõõtmeline versioon arcade võrgumängu.
Alguses mäng peate registreerima ja minna läbi väikese koolituse, mis ütleb teile, kuidas panna oma tankid, kuidas arendada oma vastased ja võita. Pärast koolitust on sul võimalik saada mõned boonused edasiseks arenguks.
Enne algust lahing avada loend rakendustest, mida saab vaadata igal lahing ühinege. Jälgi seda väga hoolikalt, ja kui sa oled algaja, ei roniks tõsine võitleb. Võite korraldada oma lahing, kui ei leita sobivat nimekirja. In Tanki Hetkel on ka garaaž, mille peamine tegevus on mäng, siis saad osta uut tüüpi seadmeid, uuendada olemasolevaid. Paranemine hõlmab peaaegu kogu sõjamasin, alates röövikud barrelit relvad ja laskemoon neile. Ärge haamriga pea iga päev boonused nad aitavad teil arengut, rohkem auhindu ja varuosad.
Iga lahing erinevates tingimustes võita, olenevalt sellest, millist režiimi valida või registreeri end. Kui on vaja hävitada kõik vaenlased, kuskil hoida oma andmebaasi mängides meeskonnana, kuid kuskil ja lüüa vaenlase lipu. On mängu map mitmesuguseid ressursse, valides neid saab parandada oma tank teatud ajal, kuid pidage meeles, et teie vaenlased on teadlikud ka boonused, nii et ole ettevaatlik.
Valuuta on ka erinevad, siis võib olla, kuidas teha ja osta. Sest kristallid, mida müüakse eraldi saab osta võimsam relvi ja kiirendada moderniseerimist võidelda ühikut.
Hetkel tankid lihtne hallata vaid mõned võtmed liikumist ja tulistada, seal on üks funktsioon võid torn, millel relv. Võita oma vaenlasi ja teenida kogemus saad avada uusi hüvitisi, mis annab sisenemine liiga ja luua oma klannid.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more