Järjehoidjad
mull mängud

mull mängud

Mängumaa on täis värvilised mullid, kommid, ehteid, piltide – on viipas mängida tasuta online mänge pallid. Nad ilmuvad ülaosas mänguvälja või pöörata teljel madu põgeneda. Iga mäng nõuab loogika, kiirust ja täpsust. Pallid kestab eemale labürindis, kuid teised vajavad abi, et saada välja lõksu. Selleks on leida viis hävitada – lööb struktuuri õiges kohas, näete, kuidas ülejäänud detailid ka langevad. Siit leiad võimalusi Zuma, Lines 98, aarded Atlantis ja seiklus fuzzies.

3.5 1 2 3 4 5 (Total 25)

Mängud mull mängud Kategooria:

Balls mängu – tegemist on kogu filosoofia

Mull mängud online Mull mängud online Kõik on juba ammu teada, et pallid mängida online sõltuvuses kõigile, kes on internetis. Nad võivad mängida mitte ainult online, kuid ka alla laadida oma arvutisse, tahvelarvuti ja mobiiltelefoni, mis hõlmavad õigel hetkel. Chiefs on ammu teada, et nende töötajad töötavad kontoris mõnda aega kulutada meeldib mänguasju ja ei ole midagi selle vastu, kui töö ei kannata. Pealegi, ülemused ise õnnelik, et veeta aega pildistamiseks ja ümberkorraldamine pallid võrdsed. Ummikus lift line või – kuni saabub aeg, et vabastada või osta, siis miks mitte veeta aega mõtlesin, – marmor mängida online? Sõber hilineb ametisse? Tulge appi kõik sama pallid.

See on lihtne oma olemuselt lõbus, et saab lüüa tähelepanu. See kõik algab elementaarne tegevusi, kuid järk-järgult taset muutunud keerulisemaks ja teenitud preemiad uusi võimalusi. Kõik pallid mängud ehitatud mitu äratuntav põhimõtteid:

  • Snake sarnasuse mängu Zuma
  • Moodustavad liinid pallid
  • hävitamise neist abil gun

Valige viis mängu

Nagu olete näinud, mida saab mängida mitmel viisil, ja need kõik on võrdselt avalikustatud meie kodulehel. See ei ole, et mõned variant huvitav, sest igaühel neist on oma eripära. Pallid saab sõita madu, väänlemine ja püüab varjata majas. See käitub nagu Zuma ja tema lõbus. Aga sa ei tohiks lasta pallid rivistatud kett, jõudis peavarju. Kas teil on relv, süüdistatakse värvilised mullid nii nad tulistada teid ja rühm, mis ühtib värvi oma kesta. Ja kui ei teeni mõned privileegid, mida saab kasutada pallid-pommid, mikserid ja muud.
Saad mängida palli tasuta, ümberkorraldamine neid kohapeal, et ehitada rühm sama värvi. See võib olla sirge ja katkendlik joon. Kinnitus kaldkirjas vastuväiteid, liikuda lähemale mustvalge kogunemine pallid. Soovitav on, et see sektsioon oli arvukamalt – nii et sa teenida rohkem punkte, lisaülesandeid ja kiiresti saada lõpetamist selle kasulikke omadusi. Kuna selliseid objekte ei saa tegutseda ainult helmed, kuid enamik pilte. Ja kui mõned mänguasjad otsida lihtne, mäng on tõesti vaja teiste analüütiline mõistus. Näiteks on versioon Lines 98.

 

Mull mängud online Mull mängud online

Ka mängu ajal pallid online, me vajame relva või midagi sellist relva. Aga nüüd meie pallid staatiline ja ilmuvad ülaosas ekraani. On vaja hävitada ühe värvi rühma, kui uus. Ebaõnnestunud shot lihtsalt olukorda halvendada, kõik viljad uusi objekte. Aga laskur selge ala ja teenida palju punkte. Selle asemel, et pallid võivad olla erinevaid nägusid, puuviljad, südamed, väikesed loomad, kuubikud, ehteid.

Andke igale arvutimäng pallid!

Kuna nii, et oleks lõbus nagu kõik, gameplay võimalusi on lugematu hulk. Võite isegi saada sõltuvuses mittetraditsiooniliste versioonid lõbus pallid. Tead, see on võimatu murda eemal protsessi paugutamisest Mullikile pakend, ja nüüd see esitatakse online-versioon.
On võimalik püüda mulli merineitsi õhus – õhupallid, mängida ruumi pallid, neoon kettad ja mängida piljardit või äärmuslik versioon bowling. See võib olla ka lumepalle, pommid ja zombie pallid. Teemad on mõeldud kõige erinevamaid ümbrust: Vana templid, kadunud maailmu, eksootilisi riike, iidse linna, Olympia ja teisi jumalaid.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more