Järjehoidjad
Quest mängud

Quest mängud

Kunagi ei tea, mida autorid on tulla, et meid üllatada, kuid mängida tasuta online mänge külalistele kasulikku ja huvitavat. Nende sisu on uurida ümbermõõt, pöörates tähelepanu sildid ja koguda kõik, mis on võimalik kiirenemist. Iga detail on oluline ja aktiivne töö mingil hetkel. Mõned neist võivad olla omavahel seotud, siis kasuta ainult. Sagedased varjatud mini-mängud, kus tööd on vaja koguda mõistatusi, leida väljapääs sokkelosta, kasutada mehhanismi, kokku struktuuri. Abi tigu Bob välismaalase Pou, õnnelik ahv, ja teised kangelased.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Mängud Quest mängud Kategooria:

Young Uurijad valitud online mänge rännakuid

Quest Mängud Online Kõik inimesed reaalses elus, mängides külalistele. Ära ole üllatunud, et see on tõsi. Vaadake ise. Mitu korda olete otsinud kadunud sokk, kellad, raamatud, pliiatsid või mänguasi? Leida kadunud, siis vaatasin voodi all, kapis ja otsisid riiulitelt, raputas läbi portfelli sisuga. Võite proovida ka meeles pidada, kus nad nägid pealkiri viimast korda, ja isegi helistada oma sõpradele, et teada saada, kas nad on oma asi. See on reaalsus otsingul, kuid Quest mängida online on palju huvitavam, ja seega suurem tõenäosus teha kodutöö, matkale otsima midagi seal. Ja sa pead tegema palju, näiteks

  • Uurida ülesanne ja olukord
  • Leia üksikasjad teema või tervikuna
  • Et leida koht see
  • Kui on vaja kombineerida asju
  • Dešifreerida koodid
  • Vii mini töökohti
  • Leia viis ruumist välja

    Kus saab ugorazdilo

Quest Mängud Online

Muidugi, mäng külalistele Vene eelistada meie mängijad, sest see on lihtsam mõista oma seisundit. Kuigi paljud lõbus loodud nii, et sa ei oska lugeda, intuitiivne aru saada, mida sa tahad. Noh, vaatame, mis sul on valmis lugu.

muinasjutud ärkavad ellu ja muutuvad mängud online tasuta külalistele. Ärge muretsege, kui on onn nõid. Tundub, et nüüd ei ole kodus, ja te saate ringi vaadata natuke. Vaata pottides, liikuda mööbel, kuid ei hirmuta koduleht öökull ja kass, vaid pigem pakkuda neid ravida, ja nad aitavad teil leida.


ruumi, külm ja hirmutav, vaid pigem kosmoselaeva välismaalaste. Nad sulgeda sa kummaline salongi, kus kõik on välismaalase ja arusaamatu. Kaasa loogika ja ärge kartke võtta meetmeid. Ainult nii saab edasi oma arvamiste ja saab dešifreerida kummaline sildid.
Kas see ei ole parem olukord on allveelaeva või trümmis Piraatlaeva. Mis vandenõu sissetungijad ja kui palju aega teil on? Vaata tiksub minut põgenemist, on aeg mõelda midagi, kui sa ei taha surra käes purjus pätid või sõjalise vaenlase laevastik.


on eriline nišš mängud online külalistele müstika. See on koht, kus tõeline horror ja õudusunenäod. Külastatakse tume krüpt, ämblikuvõrgune keldris vana kalmistu, keskaegne mõis ajal Halloween. Sa ümbritseb kummaline heli – see on rott või kummitus? Mõnikord see teadmine võib tuua vihje, sest vaim võib küsida ja roti piisab tükk vorsti saada võti pääste. Ja siin on, kuidas saada välja õudusunenägu või põrgu? Siis võti ei aita.


Quest Mängud Online Quest Mängud Online Online mängud külalistele, see on ka seiklus. Unistas arheoloog? Siis teada millised katsetused on sind ootamas. See on ohtlik džungel, ronib lumiste tippude, saladusi iidsed varemed, kohtumine kiskjate ja põliselanikud, kogudes esemeid ja nende uuring.
tüdrukutele meeldis teema pühad, toiduvalmistamise ja mood. Siin keegi hunt ja rünnaku, kuid teil on vaja kiiresti leida tooteid ja riistad valmistada uusaasta tabelis, vaid ka taastada maja puhas, riputada kaunistused, ja hoolitseda oma riided.

Ära muretse, abi on käepärast,

jõudnud ummikusse protsess kulgeb? Kas teil on abilised, kes annab aimu, kuhu minna või kus on soovitud objekti. Aga ökonoomne – assistendid vaja aega, et taastuda, nii asjatult viitamine neid paremini loobuda. Et tulla toime väljakutsega oma, see on nii kena.


Samuti vaadata aega, mis on eraldatud iga töö. Mõnel mänge, seadeid saab välja lülitada, et nautida tegevusvabadust lõputult.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more