Järjehoidjad

Knights and Brides

Mäng Knights and Brides

Knights and Brides

Knights and Brides

Krunt mängu Fidelity: Knights ja printsess Online areneb erinevates suundades. Üks on Knights - muu ühiskonna jaoks daamid. Vägev rüütlid eelistavad võitlema areenil, ja päris daam hoolitseda vara ja meelelahutuslikus oma fännidele erinevaid maiuspalad.
Teid ees raske valik. Alustuseks sugu iseloomu ja tema tüüpi. Tüdrukud saavad saanud stiilne ja energiline ja sarmikas rikkad daamid. Noored saavad valida hea või julge rüütlid. Siit üks valida, sõltub teie pärand, mis lõpuks olema avatud ka tulevikus. Mängi Fidelity: Knights ja Princess saad paari ja üksi. Hiljem, paar, võite alati leida. Kui rüütel saadetakse võitlema ja pühendab ta oma daam, ta premeerib teda kingitused. Aga kui ühiskonna lady ravida teda ratsu maitsvat omatehtud roog, selle tugevus suureneb mitu korda, andes rohkem võimalusi võita mängu.
Ka teil on, et arendada põllumajandust, toita erinevaid loomi, saagi ehitada maja ja palju muud.
iPlayer Fidelity: Knights ja Princess on ideaalne vaba aja veetmise. Mäng on üsna värvikas ja on hea helikujundus. Leia Sõbrad ja liikuda põnev külalistele ja missioonid koos. Te saate osta täiendavaid üksusi mängu poest, kuid lõbu nagu öeldakse sa pead maksma kallilt.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more