Järjehoidjad

Forge of Empires

Mäng Forge of Empires

Forge of Empires

Forge of Empires

Impeeriumide sepitsus - primitiivsest ühiskonnast tänapäevani. Mäng Forge of Empires on ainulaadne selle poolest, et selles olev mängija läbib inimarengu kõik etapid ja teaduslikud saavutused alates kiviajast kuni tänapäevani. See projekt äratas enam kui 20 miljoni mängija tähelepanu kogu maailmas, nii et kasutaja ei pea mängumaailma kõrbealadel üksi olema. Forge of Empires'is algab mäng väikese külaga, kus elavad vaid vähesed inimesed. Uute tehnoloogiate uurimise, teaduse ja kultuuri arendamise kaudu saab mängija luua tohutu võimsa riigi, kus on suur rahvaarv, kõrgetasemelised tööstused ja tugev armee. See projekt on sõjalis-majanduslik strateegia, milles on võimatu tulemusi saavutada ilma maade targa valitsuse ja silmapaistvate sõjaliste teeneteta. Impeeriumide sepitsus - omadused. Projekti Forge of Empires saab mängida ainult pärast eelregistreerumist. Vormi täitmine ei võta palju aega, peate vastavale väljale sisestama kehtiva e-posti aadressi ja tulema välja parooliga. See formaalsus on vajalik selleks, et mängija saaks uuesti ja uuesti sisenedes pääseda oma profiili kõigi saavutuste, ressursside ja sõpradega. Kasutaja uues maailmas kohtub kasutajaga nõustaja nimega Ragu Silvertong, algstaadiumis aitab ta mõista mängu keerukusi. Hiljem ilmuvad teised nõustajad - arhitekt õpetab, kuidas ehitada hooneid ja tootmist, teadlane, kuidas alustada uurimistööd, sõjaväe instruktor, kuidas koolitada armeed ja minna kampaaniale. Eduka majandussüsteemi ülesehitamiseks on vaja kaevandada ressursse, ehitada tootmist ja toota kaupu ning koguda makse. Selleks peate ehitama hooneid:
• Elamud suurendavad linnaelanike arvu, kes omakorda maksavad makse ja viivad münte riigikassasse. • Tootmisvõimalused võimaldavad ressursse ammutada;
• Tööstustoodang toorainest toodab mitmesuguseid kaupu, mitmesuguste tööstusharude materjalid võivad paikneda mandri erinevates osades;
• Sõjaväehooned võimaldavad teil vägesid värvata ja välja õpetada. • Avalikud hooned ja linna dekoratiivsed dekoratsioonid rõõmustavad elanikke ja suurendavad nende õnne. Õnnelik elanikkond maksab õnnelikult makse ja töötab riigi hüvanguks. Ilus ja õnnelik linn on kindlasti hea, kuid arenemiseks on vaja kohta uutele hoonetele, nii et territooriumi laiendamata ja naabreid hõivamata see ei toimi. Esiteks peab mängija läbi viima naabermaade luureoperatsioonid ja saatma seejärel sinna väed. Ainult uute maadega liitumisel saate laiendada oma impeeriumi piire. FOE TV-s on erinevat tüüpi vägesid, nad ilmuvad mängijana aja jooksul liikudes ja riigi teaduslik baas areneb. Armee jaguneb järgmisteks tüüpideks:
• kiired sõdurid - liiguvad kaugele, kuid soomus on nõrk;
• Kerged väed - kiired, tugevad;
• Rasked väed - aeglased, kuid hästi kaitstud, kui nad pääsevad vaenlase lähedale, mitte ei pea vastu;
• nooled - ründavad täiuslikult kaugelt, kuid ei suuda pikalt seista;
• Autojuhid - ainult pikamaalahingud võivad läbi kogu lahinguvälja tulistada. FOE mäng, kus kasutaja kontrollib vägesid ja lahingu kulgu. Tal on võimalik levitada sõdurit, keda on parem saata lahingusse selle vaenlasega ja kes tuleks jätta kodulinna kaitsma. Lahing ise toimub ümardatult, samm-sammult, kasutaja liigutab oma sõdureid iseseisvalt ja saadab nad rünnakule. Mängus on naabreid, kellega saab gildis kakelda, kaubelda või liituda.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more