Järjehoidjad
põgeneda mängud

põgeneda mängud

Naljakas ja müstiline detektiiv ja romantiline mänge leida väljapääs on oodatud mängi tasuta online. See saab lukustada luksuslik palee, kuid kuldne puur, liiga igav. Tahaksin jätta huvides vabaduse ja puhas õhk. Kuid veelgi halvem on kõik, kui sa oled lukustatud koolis, krüpt või koobas, kosmoselaev. Kuidas saada välja, kui sul ei ole peamine y? Uurivad ruumi ja kindlasti leitakse kasulik. On paberile saab koodi lukk, vaiba alla on Tiirikka ja veebis, võib-olla ummikus võti ise. Loe sildid ja kasutada objekte.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Mängud põgeneda mängud Kategooria:

Kui on online mäng leida väljapääs, nii et vabadus on võimalik leida

põgeneda mängud põgeneda mängud lapsed kardavad, et lasta oma ema silma alt ära, ei kao. Kui see juhtub, siis ei tea, päästeks, mis võtavad, kuidas leida oma teel koju. Kasvavad üles, et nad mäletavad oma alaline viisi – aias, mänguväljakul, lähima poe ja tagasi koju. Nüüd nad tunnevad, kuigi kummaline koht ikka hirmutab neid. Aga isegi täiskasvanud võivad eksida, kui selgub harjumatu maastik. Noh, kui see on linn, kus sõbralik kodanike, et kiire suund. Ja kui suur metsaala agressiivne põliselanikud, maa-alune koopad, kuid veel hullem – kosmoselaev välismaalastele?


On võimalik eksida banaalne hoone paljude lõikude ja trepid, otsivad õiget kontoris või toodangut. Seetõttu võimet liikuda kosmoses on oluline ja seda saab õpetada. Võite hakata tegema mängides mänge võrgus leida väljapääs, kus rõõmsameelne ja müstiline teemad muudab protsessi lõbus.

Põnev otsingu protsess

virtuaalses maailmas on palju lihtsam reaalsus, sest seal on alati nõuanded ja nendega seotud objekte, mis sa oled kindel, et saada välja raskused.

  • uuris territooriumil
  • Loe märke – nad vihje, mida teha
  • Pick midagi, mida saate kiirenemist
  • Proovige ühendada osad leitud materjalid,
  • Kasutage esemeid
  • uurida nurkades akna all diivanid ja kapid, avatud uksed,

Et komplitseerivad teile, leida väljapääs online mäng on taimer. Protokoll pidurdamatult allakäik, ja sa pead saagi nii palju. Kui sa olid segaduses ja ei näinud võimalusi uute meetmetega, proovige ühte näpunäiteid, kuid neid päästa, sest nad on piiratud pikka aega taastumas. Mõnikord kangelased seisavad silmitsi ohuga, ja kui ei ole ettevaatlik, te kaotate. Kõikjal asetatud püüniste või siis rünnata koletis. Kogenud mängijad on teadlikud sellest ohust ja proovida tegutseda ettevaatlikult. Aga isegi kui me juhtub surema, saate kohe alustada uuesti, ja teades, kui raske on peidus, siis on lihtne vältida.

Kõige huvitavam teema mängu leida väljapääs

Kindlasti sa armastad müstika. Samuti nagu need lood, ja me oleme valmis free games online mänge leida väljapääs armastavad põnevust teadmata.


põgeneda mängud põgeneda mängud On Halloween kujunevast tõeline kirg. Kummitused, vampiirid ja zombisid tahavad inimeste seas ülikonnad. Pimedas Dungeons krigisev ketid liiguvad skeletid, ämblikud jutustama oma võrgud. Kuidas teil õnnestub, on selline koht öösel? Aga nüüd ei saa midagi teha – Me peame rohkem.
tumedad seinad vanglates ei ole romantiline ajaviide, ja sa tahad saada välja. Kas saps kasutada dünamiit siduda lehed sisse köied ja rasplilatid kitsal aknad, lammutada seina tellistest poolt tellis. Ainult sel viisil on teil võimalus lahkuda selle niiske ja vanamoeline koht.


Mõnikord sa lihtsalt tahad põgeneda õppetund. On vaja, et sa ei näe õpetaja ja direktor märkas. Mängude mängimine leida viis ruumist välja, kasutades loogikat ja oskusi, et täita edukalt põgeneda. Fantastiline suund mängu online tasuta teada, ka meelitanud. Külastatakse ruumi; lossi valvab draakonid; Maakond Dracula; aidata Batman põgeneda jokker; leiad end metsa haldjad; samuti prints päästa printsess nõia maja.


Sa külastada paljudes muudes kohtades, kust otsida väljapääsu. See võib olla loomaaias, lõbustuspark, Toy Factory, ghost town, talu ja palju muud.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more