Järjehoidjad
Flying Mängud Online

Flying Mängud Online

Võite lennata unistus, ja saate avada online mäng Fly ja mängida neid tasuta skaalalt ja mitmekesisust. Võid kergesti muutuda lind, ja erasektori tiivad saagi tuuled. Või kogeda rõõmu lennu tiivad purilennuki. Käivitada tuulelohe või mudeli lennuk. Meil on spordi ja lahingulennukid, samuti kosmoseraketid ja vapustav abil lendu. Kiirendus võib seada ragulka või hüpata batuudil. Langevarjuga hüpata ja püüda planeerida ringi kohapeal – See on oma eesmärgi. Ja helikopter spreiformulatsioonina tulekahju kustutada.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Mängud Lendamise mängud Kategooria:

Flying Mängud – julgelt poiss

Flying Mängud Online

Man on ammu mõistnud tema unistus lennata, kuid on ikka otsin uusi võimalusi, kuidas tõusta maapinnast. Flying Mängud, on alternatiiviks see kutt ja kõigile kättesaadav. Siis saab igaüks saada piloot lennuki või muutuda lind oma tiivad lahkama ruumi maapinnast.
versioon mängu online Flying meile piisavalt, nii et saate nautida ammune unistus inimkonna.

  • katsetas lennukid, helikopterid ja kosmoseraketid
  • langevarjuhüppeid
  • hõljumine tiivad purilennuki
  • Palun kasutage ragulka
  • Muutuda loomine tiiva
  • Test lennu võimas kiirendi

Sündinud kõndida ka, tahab lennata

Flying Mängud Online

Flying Mängud Online Mitte kõik linnud lennata, isegi kui neil on tiivad nagu pingviinid, kanad ja esindajad "kurja linnud". Aga siis nad tahavad kogeda rõõmu lennu. Nii nad tulla kuidas ronida. Angry Birds kasutatakse seda kada ja väga edukalt. Iga lind on muutumas mürsk, kui tema sõbrad, et see kiirendas abiga see seade. Pingviin vihane Yeti, ja nüüd ta viskab neid õhus nahkhiir.
Isegi loomad on kohanenud lennata, et ainult kõndida kohapeal. Naabrid kannab kasutada ragulka, kuid nad peavad arvestama lennu kõrguselt ei hiilinud, kas nende puuraidur metsas oma terava kirve.
Hoia sellist klassi ja inimesed – hüpped batuut, batuut või kasutades ragulka, võid kogeda rõõmu lühikese lennu ajal hüpata õhku püüda koguda boonus punkte.
on jätkuvalt mängida Flying online, ja startida kosmosesse super kangelased, et aidata neil langevad maapinnale lõpetada komeet või tõrjuma välismaalastele. Aga neile meeldib draakonid rünnata külaelanikud ja saate hallata neid legendaarne kiskjate ajal strafing. Või minna vallutamist tähti Belka ja Strelka – Esimene koer-astronaudid.
Muidugi, meil on ja mängu Flying lennukitel, see on esimene asi, mida sa tähelepanu pöörama poisid selles kategoorias. Meil on võitlejad ja reisilennukid. Tegevjuht sõjavarustust, peate täitma luuremissioonidega ja tilk pomme vaenlase ja jätta vaenlase tule. &Nbsp;

Flying Mängud Online

Flying Mängud Online ja hallata tsiviilõhusõiduki vastutab ka, sest sa julgeolekut palju reisijaid. Kui ilm välja halb, kui satuvad lumi, äike või torm, hoida raske auto ei ole lihtne.
helikopter teil on välja pandud tulekahjud, vigastatute evakueerimiseks, päästa inimesi ohtlikke kahjustusi pihustamine väetiste ja isegi võidelda. Samuti on võimalik pakkuda esimest helikopter soovitud punkti ja seejärel minna langevarjur ja hüpata määratud kohas võitlus õhus tuulega, mis püüab viia sind ära.

mängud Flying üle küsimus piloodi litsentsi

Pilot tahes tehnoloogiat me saame ühe. Jah, tehnoloogia – saab sõita haldjas, Pegasus, väike lind, mesilane, tiivuline ponid, sest enne kui tasuta mängud Flying. Lisaks lennu iga mäng on oma lisaülesandeid, ja see muudab gameplay põnevaks show. Kujutage ise samal ajal vältides risttule, eesmärgiks mingi artefakt, kardab end tabanud fragment asteroid, ja proovige tulistada rohkem vaenlase üksused. Ja pärast mängu punkte ja uus rekord. Ja kui sa mängid koos, põnevust ja entusiasmi on garanteeritud. Ei suuda seda uskuda, lihtsalt proovida ise.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more