Järjehoidjad

1100AD

Alternatiivsed nimed: 1100AD: Saades merevaik maad

1100 AD Online - tasuta veebipõhine multiplayer online mäng, mängides, kus võite tunda nagu valitseja väike provintsis. Žanri online strateegia 1100 AD kuulub majandus-simulatsiooni mäng. Noh, kindlasti igaüks meist kunagi tahtnud võtta paus neid rõhuvad ja hall töö igapäevase ja tunda end osana antiikmaailmas? 1100 AD Online mäng strateegia, mida armastad iga spets selliseid tooteid.

Liitu mäng 1100 AD ei võta palju aega ja ei ole eriti keeruline protsess. See on väga lihtne: sa sisestage konto nimi, salasõna ja e-posti aadress. Siis, postkastist, saate e-aktiveerimist konto see registreerimises üle 1100 AD.

Nagu juba mainitud, 1100 AD online mäng, kus teie käsutuses on väikelinna olukord, mis sõltub täielikult sulle. Kronoloogiliselt sündmused mängu, võib seostada perioodi keskajal, ja see tähendab, et peamine eesmärk on kaitsta oma linna pidev rünnakud väljastpoolt okupant. See tähendab, et kaitse peaks olema kahtlemata peal ja väed on alati valmis lahinguks. Aga regulaarne sõjalisi operatsioone ei pea miss peamine aspekt, mis hoiab mängu 1100 AD Online - majanduslik komponent, mis on oluline arengut oma provintsis. Selles mängus sa pead olema võimeline mitte ainult hea juht ja liider, vaid ka pädev ülem, pärast diplomaatiliste lepingud ei ole alati nii, et probleeme lahendada, ja mõnikord vajalikuks kasutada jõu kasutamist.

Mäng arendajad täiuslikuks kuni viimase detailini, ja see on üsna ilmne kogu. Ilmekas näide hooliv mängijad on võime ohutult varustada oma impeeriumi ja värvata vajalikku vägede arvu kahe esimese nädala mängu. Päris hea liikuda on osa arendajaid lubatud uustulnukad mugav esimesel ja ärge muretsege on razmetennymi pilbasteks rivaalid ületades neid mitmel tasandil. Ti kaks nädalat saab alati kulutada selliseid olulisi asju nagu hoone kreposttnyh seinad, rentimise ja relvastusele väed või osaleda jousts ja turniire, vestelda naabritega.

Mängi mängu 1100 AD on lõbusam koos sõpradega, sest mängus täiuslikult rakendada süsteemi klannide ja gildid, ja liituda klanni väärt. Kõige pessimistlikumad juhul saad boonuseid klanni ja kõige optimistlikumad - toetust ja abi oma kolleegidele igal ajal, kui see on vajalik teile.

Parimat, selgub, kui hakkad mängima mängu online 1100 AD - on see, et see ei ole nõudlik kulutatud aega mängu. Üldiselt, et jälgida ja organiseerida kõik, mida vaja ei ole rohkem kui kakskümmend minutit pyatnidtsati päev. Kõik oma käsud võetakse kuulda ja leiaksid oma teemasid, tegelikult kõige tahes tegevus toimib automaatselt. See tähendab, et monitor või kinnitada oma tulemusi sa ei pea olema.

Teine suur samm arendajad - see on võimalus omandada isiklikku nõustajat. Noh, oletame, et teil on täiesti ole huvitatud sõjanduse riik, ja majandus on oma isikliku järelevalve all. Pole probleemi, rendi ise sõjaline nõunik, kes kindlustab, et teie sõjalise poliitika on alati olnud tasemel. Seega mängivad 1100 AD on tõesti huvitav ja nauditav.

1100 AD mängida nagu kõik, ilma eranditeta, kes armastab arendamine ja põnev mängude tooteid. Ärge raiskama, registreerida ja tõestada, et me väärime olla tõeline võitja!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more